CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Badanie przeprowadzone przez VDC Research wykazało, że awaria baterii jest jedną z głównych przyczyn wyłączania urządzeń mobilnych. Wyczerpana bateria kolektora danych lub czytnika kodów powoduje stratę czasu dla Twoich pracowników, a tym samym koszty wynagrodzeń dla firmy. Jeśli urządzenie mobilne się wyłączy, można powiedzieć, że operator urządzenia również się wyłączy, ponieważ traci on możliwość udzielania pomocy klientom lub wykonywania zadań roboczych. Nie może odbierać zamówień ani zgłaszać zakończenia zadań, co oznacza, że przyjęcie lub wydanie towaru może zostać przesunięte, ciężarówki przywożące towary mogą być dłużej bezczynne, a półki sklepowe mogą być puste. Wszystko to bezpośrednio wpływa na sprzedaż, zmniejsza dochody. A także z powodu awarii baterii urządzeń mogą marnować czas stanowiska pomocy i personel IT.

Jeszcze trudniejsze z często rozładowanym akumulatorem będą pracownicy, którzy są w drodze. Na przykład kolektory danych są często używane przez kurierów firm dostarczających artykuły spożywcze/żywność/paczki. Nie będą mogli wykonywać zadań, które przynoszą firmie dochód. Jeżeli kurier nie wykona zdjęcia przesyłki, nie potwierdzi doręczenia i/lub nie otrzyma podpisu, nie wystawi odbiorcy pokwitowania – klient może spierać się o termin i stan przesyłki, może zażądać zwrot lub kredyt za niedogodności. Dlatego pracownicy terenowe zawsze muszą mieć zapasowe baterie.

Ważne jest regularne monitorowanie stanu akumulatorów do terminali mobilnych. W przypadku braku zapasowych baterii do terminali danych jest już za późno na zakup baterii, gdy urządzenie w ogóle się nie włącza. A jeśli w przypadku popularnych terminali Point Mobile, kolektorów Honeywell i Zebra znalezienie ładowarek do kolektorów danych i akumulatorów nie stanowi problemu, to w przypadku rzadkich marek dostawa może zająć nawet miesiące.

Ale co, jeśli wydaje się że bateria działa? Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, kiedy nadejdzie czas zakupu baterii do kolektora danych, wymienimy główne markery. Operator natychmiast zauważy, czy żywotność baterii skanera bezprzewodowego lub terminala danych zmniejszyła się, jeśli wcześniej pracował przez 8 godzin z tą samą intensywnością odczytu, a teraz ładowanie wystarcza tylko na 1-2-3 godziny. Jeżeli akumulator osobno w ładowarce lub wewnątrz terminala w stacji komunikacyjno-ładującej (podstawce) ładował się przez dłuższy czas, pokazywał stan naładowania 100%, ale po włączeniu bardzo szybko urządzenie zaczęło pokazywać niski poziom naładowania poziom - czas kupić nową baterię do terminala mobilnego.

Jeśli masz problemy z terminalem mobilnym, prace zostały wstrzymane - oferujemy terminale danych do wypożyczenia. Ponadto zawsze możesz kupić u nas kolektor danych jako zamiennik. I oczywiście zawsze możesz kupić u nas akumulatory do terminali danych, stacje dokujące, ładowarki i części zamienne do terminali.

Decydując się na zakup baterii do terminala danych, najpierw znajdź naklejkę (shield) na jej korpusie ze wskazanym numerem części (numer katalogowy). Pojemność kolektora danych jest mierzona w mAh, mile-amperogodzinach. Im większa pojemność, tym dłużej akumulator może utrzymać ładunek. Jednocześnie należy zauważyć, że wzmocnione baterie do terminali czasami wymagają wymiany osłony. Dlatego zalecamy kontakt z naszymi specjalistami, jeśli zdecydujesz się na zakup innego modelu.

Ponieważ producenci kolektorów danych aktualizują swoją ofertę, zdarzają się sytuacje, w których nie jest możliwe znalezienie baterii do terminali danych używanych o tym samym numerze części. Szukając analogu, zwróć uwagę, aby napięcie robocze (w Woltach V lub VDC) oraz maksymalny prąd ładowania (w Amperach) były takie same jak w oryginale. I oczywiście zwróć uwagę na ogólne wymiary i rodzaj połączenia.

Oferujemy zarówno oryginalne, jak i nieoryginalne baterie do różnych modeli terminali Zebra, Point Mobile, Caribe, Honeywell, Datalogic, zarówno o standardowej jak i podwyższonej pojemności. Należy pamiętać, że istnieje możliwość hurtowego zakupu akumulatorów. Pozwoli to zaoszczędzić budżet Twojej firmy. Np. bateria do kolektora danych Zebra MC3200 opak. 10 szt.

Posiadamy duży magazyn sprzętu automatycznej identyfikacji oraz sprzętu POS, pracujemy szybko. Baterie i stacje dokujące do terminali Zebra i Point Mobile to nasza główna specjalizacja.

Research by VDC Research (hiperłącze)

https://www.vdcresearch.com/Coverage/emob/reports/18-Total-Cost-of-Ownership.html