CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Musisz naprawić skaner kodów kreskowych? A może masz potrzebę flashować terminal danych? A może potrzebujesz części zamiennych do wag, terminali kodów kreskowych, drukarek etykiet? Nasze centrum serwisowe oferuje naprawę i wymianę zużytych części do urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji towarów. Dzięki wyposażeniu diagnostycznemu i doświadczeniu możemy łatwo znaleźć przyczynę awarii, w tym tę ukrytą, i ją wyeliminować.

demontaz skanera

Ponieważ nasza firma Codeon istnieje na rynku od kilku lat, wiemy, jak szybko i skutecznie rozwiązać Państwa problemy. Nasi wykwalifikowani specjaliści mogą od razu podać cenę i czas naprawy (z reguły zależą one od rodzaju uszkodzenia). Terminale danych Motorola, drukarki etykiet Zebra, skanery kodów kreskowych, mikrokioski i inny sprzęt, który możemy przywrócić do życia.

Niezależnie od tego, czy jest to pęknięta obudowa, zużyta głowica termiczna, czy zepsuta płyta główna, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej naprawić Twój sprzęt. Działanie urządzenia w przyszłości zależy od jakości naprawy, dlatego nie należy zamykać oczu na drobne problemy, ponieważ później ich naprawa może być znacznie droższa. Nasi profesjonalni i doświadczeni inżynierowie poradzą sobie z niemal każdym zadaniem.

Od małych do poważnych niesprawności, od czyszczenia skanera do programowania drukarek Zebra - świadczymy różnorodne usługi, zarówno w ramach gwarancji, jak i poza gwarancją. Wybierając wysoki poziom serwisu zapewniamy fundusz zastępczy na okres naprawy. W przypadku braku takiej umowy nasza firma oferuje wynajem skanerów kodów kreskowych, drukarek etykiet oraz wynajem kolektorów danych.

Dodatkowo odrestaurujemy Twój sprzęt po upadkach i uszkodzeniach mechanicznych. Jeśli masz drukarkę przemysłową, która jest duża i ciężka do transportu, nasz specjalista jest zawsze gotowy, aby pojechać do Twojego przedsiębiorstwa i przeprowadzić tam diagnostykę.

Niesprawności skanerów kodów kreskowych i innych urządzeń do identyfikacji to nasz profil. Naprawa czytników kodów kreskowych, kolektorów danych (motorola, zebra, datalogic, symbol) naprawa drukarek etykiet (zebra, godex), drukarek termicznych (paragonów i etykiet), naprawa wag - jest to niepełna lista świadczonych przez nas usług.