CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wynajem skanerów kodów kreskowych

Usługa wynajmu skanera kodów kreskowych jest idealna dla tych, którzy potrzebują krótkoterminowej wymiany zepsutego sprzętu. Czytniki kodów są często używane ręcznie i częściej podlegają naprawom niż drukarki etykiet czy laptopy. Jednak czas naprawy może czasami przeciągać się dniami i tygodniami. Aby nie przerywać procesów, warto wypożyczyć na ten okres skaner kodów.

Ale usługa wynajmu czytnika kodów kreskowych nadaje się również do przeprowadzenia rocznej lub kwartalnej inwentaryzacji magazynu lub sklepu towarów lub środków trwałych, do przyjęcia do magazynu dużej partii towarów z kodami kreskowymi, które należy zeskanować w jak najkrótszym czasie.

Do organizacji różnego rodzaju wydarzeń (targów, konferencji, seminariów, sympozjów) często stosuje się skanery kodów kreskowych, ponieważ urządzenia te znacznie ułatwiają i przyspieszają proces rejestracji odwiedzających wydarzenia. Jeśli takie wydarzenia nie odbywają się zbyt często w Państwa firmie, nie ma sensu kupować pełnego zestawu urządzeń do automatyzacji rejestracji gości.

Oferujemy wynajem sprzętu na imprezy. Wynajem obejmuje dostawę sprzętu do czasowego użytku (skanery kodów kreskowych, terminale danych, drukarki etykiet, laptopy), który został poddany wstępnej diagnostyce i ustawieniom w naszym centrum serwisowym.

Również wiodący specjaliści naszej firmy opracowali oprogramowanie do organizacji imprez, dzięki którym możliwa jest nie tylko ogólna rejestracja gości przy wejściu, ale także etapowa rejestracja gości odwiedzających poszczególne występy, stoiska wystawowe, seminaria (jeśli program imprezy składa się z kilku wydarzeń). Takie podejście pozwala monitorować zainteresowania gości i na podstawie jego wyników budować strategię biznesową.

Przeprowadzamy przygotowanie przedsprzedażowe wszystkich urządzeń przed wynajmem (kolektory danych, drukarki do etykiet). Zawsze możesz odwiedzić nasze biuro i wybrać produkt najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb.