+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk

Wynajem skanerów kodów kreskowych

Do organizacji różnego rodzaju wydarzeń (targów, konferencji, seminariów, sympozjów) często stosuje się skanery kodów kreskowych, ponieważ urządzenia te znacznie ułatwiają i przyspieszają proces rejestracji odwiedzających wydarzenia. Jeśli takie wydarzenia nie odbywają się zbyt często w Państwa firmie, nie ma sensu kupować pełnego zestawu urządzeń do automatyzacji rejestracji gości.

Oferujemy wynajem sprzętu na imprezy. Wynajem obejmuje dostawę sprzętu do czasowego użytku (skanery kodów kreskowych, terminale danych, drukarki etykiet, laptopy), który został poddany wstępnej diagnostyce i ustawieniom w naszym centrum serwisowym.

Również wiodący specjaliści naszej firmy opracowali oprogramowanie do organizacji imprez, dzięki którym możliwa jest nie tylko ogólna rejestracja gości przy wejściu, ale także etapowa rejestracja gości odwiedzających poszczególne występy, stoiska wystawowe, seminaria (jeśli program imprezy składa się z kilku wydarzeń). Takie podejście pozwala monitorować zainteresowania gości i na podstawie jego wyników budować strategię biznesową.

Ponadto mamy możliwość zorganizowania wsparcia technicznego podczas wydarzeń, co pozwoli Ci utrzymać wydarzenie na wysokim poziomie technologicznym.