CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Możesz robić zakupy bez wychodzenia z domu lub biura, oszczędzając jak najwięcej czasu i pieniędzy. 

Koszt przesyłki uzależniony jest od rodzaju i wartości towaru. Preferowaną przez nas usługą dostawy jest Paczka w Ruchu. Dostawa realizowana jest w dowolne miejsce pod wskazany przez Ciebie adres. Zamówienia są dostarczane w ciągu 1-7 dni roboczych , w zależności od lokalizacji.

Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę urządzeń automatyki (m.in. skanery kodów, mobilne terminale, drukarki paragonów POS i drukarki etykiet, wagi elektroniczne, komputery POS i wiele innego.

Należy pamiętać, że jesteśmy importerem i prowadzimy własny magazyn towarów, dlatego od razu potwierdzamy faktyczną dostępność towaru, a na życzenie kupującego istnieje możliwość obejrzenia towaru w naszym show- room i sprawdzenia w działaniu. Jest to szczególnie ważne, ponieważ dostarczamy również sprzęt używany z gwarancją (np. kolektory danych używane,  czytniki kodów używanedrukarki kodów kreskowych używane, wagi etykietujące używane).

Jeśli produktu nie ma na stanie, można sprowadzić go na zamówienie. Termin dostawy można sprawdźić z managerem. Czas dostawy wynosi od 2 do 8 tygodni.

Współpracujemy zarówno z klientami korporacyjnymi na podstawie długoterminowych umów, jak iz osobami fizycznymi.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją w zależności od polityki serwisowej producenta. My z kolei zapewniamy naprawy pogwarancyjne wszystkich dostarczonych urządzeń

Nasze centrum serwisowe pomoże Ci skonfigurować zakupiony sprzęt. Możesz uzyskać konsultację dotyczące konfiguracji sprzętu i złożyć wniosek zarówno podczas składania zamówienia, jak i po dostawie.