+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk

Oprogramowanie do projektowania etykiet

Znakowanie produktów i materiałów dodatkowymi etykietami z podkładem samoprzylepnym za pomocą drukarek kodów kreskowych jest bardzo ważne dla organizacji procesów pracy, takich jak śledzenie produktów, materiałów i towarów w produkcji, logistyce i służbie zdrowia (w tym analizy), wskazywanie cen, składu, produkcji daty lub data ważności, kontrola gwarancji z numerami seryjnymi i wiele więcej. Oprogramowanie do projektowania etykiet umożliwi firmom tworzenie spersonalizowanych etykiet w celu zaspokojenia bieżących potrzeb lub zgodności z różnymi przepisami i regulacjami. Ponadto projekt etykiety może mieć wpływ na to, czy klient wybierze Twój produkt, czy produkt konkurenta.

Jeśli Twoim zadaniem jest produkcja lub sprzedaż różnorodnych produktów, a nie projektowanie etykiet dla nich, te oprogramowanie może pomóc Ci w tworzeniu i drukowaniu profesjonalnie wyglądających etykiet.

Oprogramowanie do projektowania etykiet może być dostarczane przez producentów sprzętu do drukowania etykiet (na przykład oprogramowanie do projektowania etykiet dla drukarek Godex można pobrać bezpłatnie) lub przez niezależnych dostawców oprogramowania. Oprogramowanie do projektowania etykiet waha się w cenie od bezpłatnego do drogiego, z różnymi poziomami narzędzi i funkcji.

Kliknij link, aby przeczytać nasz artykuł „Jak wybrać oprogramowanie do projektowania etykiet” na temat porównywania oprogramowania do projektowania etykiet od 2021 r. Oprócz wspomnianej już darmowej aplikacji GoLabel do projektowania wyglądu etykiet i drukowania ich na drukarkach kodów kreskowych Godex, przyjrzeliśmy się czterem innym programom, których bezpłatne wersje mają ograniczoną funkcjonalność i są dostępne do testowania przez 30 dni. Możesz pobrać bezpłatną wersję demo Bartender, NiceLabel, Teklynx i ZebraDesigner Pro na naszej stronie internetowej lub na stronie producenta. Możesz również kupić u nas oprogramowanie do projektowania etykiet ZebraDesigner Pro do popularnych drukarek Zebra.

170 zł
Артикул: AD19LVPPU1
1 188 zł
Артикул: P1109127
1 213 zł
Артикул: NLDEXX001S
Wyświetlone 1 - 5 z 5