CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Zakup nowej drukarki do kart plastikowych nie zawsze jest słuszną decyzją, ponieważ cena drukarki kart plastikowych nie jest bardzo niska. A często drukarka do plastiku może być potrzebna na krótki okres czasu.

Na początku roku szkolnego szkoły i uczelni mogą przez krótki czas potrzebować dodać dane osobowe do legitymacji szkolnych/studenckich. Przykładowo z chwilą wejścia w życie zmian dot. e-legitymacja szkolna. Zastanawiasz się ile kosztuje wyrobienie legitymacji? Wynajęta drukarka do kart plastikowych do jednorazowego wydruku dużych nakładów kart będzie właściwym rozwiązaniem. W naszej ofercie - najpopularniejsza drukarka do legitymacji szkolnych zebra, drukarki do kart identyfikacyjnych innych marek oraz materiały eksploatacyjne.

Drukarka do drukowania na plastiku rzadko jest krytycznym elementem wyposażenia, a większość przedsiębiorstw nie uważa za konieczne utrzymywania funduszu zastępczego na wypadek awarii tych urządzeń. Kiedy drukarka do plastiku ulegnie awarii właściwym rozwiązaniem będzie wypożyczenie w naszej firmie urządzeń Zebra, Evolis i Entrust\DataCard.

Jeżeli potrzebujesz wydrukować niewielką ilość kart dla pracowników, ponieważ planujesz rejestrator czasu pracy, ale nie chcesz przekazywać danych osobowych pracowników pośrednikom – wówczas wynajęta drukarka do identyfikatorów pomoże Ci wykonać to zadanie niewielkim kosztem.

Każda profesjonalna drukarka kart plastikowych Evolis и Entrust/DataCard, drukarka kart plastikowych dwustronna  Zebra z naszej oferty gwarantuje wysoką klarowność obrazu i odpowiednio dużą prędkość druku. Laminowanie kart nie jest dostępne we wszystkich drukarkach, dlatego warto zwrócić uwagę na to, czy taka opcja jest potrzebna.

Każda prezentowana przez nas drukarka kolorowa do kart plastikowych charakteryzuje się szybkością działania, nienaganną jakością obrazu i tworzeniem nie tylko jasnego, bogatego, pozbawionego plam obrazu, ale także obrazu odpornego na wpływy zewnętrzne. Przekonaj się, zadzwoń do nas i zamów wypożyczenie drukarki do drukowania na plastiku dla kart PCV!