CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Akcesoria do terminali danych

Dla zorganizowania funkcjonalnej i niezawodnej pracy terminali danych, dla wygodniejszego użytkowania, a także przedłużenia żywotności kolektorów danych, dostarczane są różnego rodzaju akcesoria i podzespoły do terminali ​​mobilnych, terminali ubieralnych, terminali wózkowych oraz tabletów przemysłowych. Przede wszystkim są to akumulatory, stacje komunikacyjno-ładujące lub po prostu ładowarki do akumulatorów, rysiki, uchwyty, różne paski i pokrowce do TDM (skrót od Mobilny Terminal Danych). Opcjonalne akcesoria do moсowania na przedramieniu, pasku lub montażu na wózku widłowym zapewniają wygodę i produktywność bez użycia rąk, a paski umożliwiają noszenie terminali danych na przedramieniu i pasku. Sprzęt skanujący można łatwo wkładać i wyjmować z paska, podstawki.

Dla możliwości ciągłej pracy terminali zaleca się zakup zapasowej baterii, tak aby w każdej chwili można było wymienić rozładowaną baterię na zapasową. Uzyskaj nieco mniej godzin ze standardowego akumulatora lub wybierz akumulator o zwiększonej pojemności do dłuższej pracy, idealny na długie lub podwójne zmiany.

Mobilne terminale danych można ładować za pomocą kabla, ale do ładowania akumulatorów służą ładowarki, popularne są również stacje komunikacyjno-ładujące w postaci podstawki do ładowania baterii, która posiada dodatkowe gniazdo (słot) na urządzenia. Takie bazy ładujące dostępne są również do jednoczesnego ładowania 4 lub 6 terminali. Są często stosowane w przedsiębiorstwach z dużą liczbą kolektorów danych, aby zaoszczędzić miejsce i energię z jednego gniazdka. Unikalne stacje dokujące Point Mobile są ze sobą połączone.

Kolektor danych może być również wyposażony w chwyt pistoletowy, który może być częścią obudowy lub w razie potrzeby można go przymocować do urządzenia. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi pistoletowemu możesz zeskanować kod kreskowy, naciskając przycisk rozpoczęcia skanowania na spodzie obudowy, co przyspiesza zbieranie danych.

Firma Codeon oferuje szeroki wybór akcesoriów do terminali kodów kreskowych, a także części zamiennych do terminali: moduły skanujące, klawiatury, ekrany, obudowy. Ponadto nasze centrum serwisowe umożliwia przeprowadzenie wysokiej jakości napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych terminali TDM.

Wykorzystując używanych terminali jako dostawców części zamiennych, możemy na Państwa życzenie tanio wykonać naprawy, natomiast jeśli wygląd sprzętu jest dla Państwa ważny, oferujemy wymianę zewnętrznych zużytych części oraz modernizację kolektorów danych.

Wyświetlone 1 - 20 z 103