CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Paski, futerały, uchwyty do kolektorów danych

Mobilne terminale danych to dość drogie urządzenia służące do automatyzacji księgowości i inwentaryzacji towarów i środków trwałych. Warto również zaznaczyć, że kolektory danych bardzo często wykorzystywane są w warunkach ekstremalnych (w tym pogodowych), przy dużej wilgotności, zapyleniu i niskich temperaturach. Ważny jest również czynnik ludzki, ponieważ terminale mobilne, tablety przemysłowe, a nawet terminale ubieralne używane w połączeniu ze skanerami pierścieniowymi mogą zostać uderzone i upuszczone podczas intensywnej pracy.

Aby maksymalnie zabezpieczyć kolektor danych przed uszkodzeniem i stłuczeniem, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, takie jak futerał, etui, pokrowiec, pasek etc. Akcesoria do mobilnych terminali danych to prosty sposób na jeszcze większą wygodę.

Głównym kryterium przy wyborze pokrowca ochronnego, futerała lub etui do urządzenia klasy korporacyjnej będzie jego niezawodność i funkcjonalność. Pokrowiec z paskiem na ramię lub w talii i inne akcesoria powinny być nie tylko lekkie, ale także chronić przed upadkiem. Trwałe pokrowce i futerały na tablety przemysłowe i terminale mobilne są zoptymalizowane zoptymalizowany do częstego użytkowania. Niektóre akcesoria, na przykład gumowe etui, mogą pasować do kilku modeli, podczas gdy inne są ściśle indywidualne dla niektórych urządzeń ze względu na lokalizację kamery, modułu skanującego, złącza ładowania.

Ponieważ wiele terminali danych jest używanych przez kurierów, pracowników mobilnych, merchandiserów - wiele podstawek, w tym podstawki z kablami ładującymi do ładowania, jest zaprojektowanych specjalnie do montażu na konsoli środkowej samochodu.

Na przestrzeni lat przetestowaliśmy ogromną liczbę akcesoriów różnych producentów, w tym nie tylko pokrowce i futerały, ale także nieoryginalne ładowarki do akumulatorów czy stacje dokujące (cradle) innych producentów. Aby uzyskać pomoc w doborze - zadzwoń pod wskazane na stronie telefony, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dobiorą akcesoria nawet do używanych terminali danych wycofanych z produkcji.

Wyświetlone 1 - 20 z 23