+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk
Kolektor danych używany MC9596Terminal danych używany MC9596

Zebra MC9596 Terminal danych używany + oprogramowanie do terminala Gratis

49 zł
40 zł netto

Kolektor danych Motorola/Zebra MC9596 to wytrymały przemysłowy minikomputer z wbudowanym skanerem kodów kreskowych dla magazynu, przemysłu, sklepów. Model ten został wycofany z produkcji, ale jego niezawodny układ i konstrukcja doprowadziły do ​​jego powszechnego stosowania nawet po pojawieniu się nowych produktów.

Ponieważ oprogramowanie do prostych zadań ewidencji towarów i środków trwałych często nie wymaga dużej ilości pamięci RAM i ROM oraz potężnego procesora, większość małych przedsiębiorstw jest zadowolona z modeli, które są na rynku od dłuższego czasu. Istnieje wiele programów do inwentaryzacji i księgowania towarów stworzonych na platformę Windows. Często dla małych firm przerabianie własnych, wewnętrznych produktów oprogramowania nie ma sensu. Jednocześnie duże firmy nie mogą kupować dużych ilości wycofanych modeli i, aby nie obsługiwać zróżnicowanej floty sprzętu i oprogramowania, decydują się na zakup terminali z Androidem, wyrzucając na rynek niezawodne, bezpieczne terminale magazynowe używane jak na przykład używany terminal MC9596 lub Motorola MC9090, kolektor danych Zebra MC9190.

Oferowany przez nas terminal danych MC9596 posiada gumowaną obudowę o klasie szczelności IP67, wyposażony jest w akumulator Li-Ion 4800 mAh, co pozwala na pracę do 8 godzin w trybie intensywnego skanowania. Do wprowadzania danych służy klawiatura, odporny na zarysowania kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 3,7 cala z podświetleniem i oczywiście skaner kodów kreskowych. Kolektor Zebra MC9596 działa w temperaturach od -20°C do 50°C, co czyni go najlepszym tanim terminalem danych do pracy w magazynach zamkniętych i otwartych, w zimnych porach roku oraz w magazynach chłodniczych.

Terminal działa na platformie Windows Embedded CE 6.5 i jest kompatybilny z oprogramowaniem opracowanym dla tego systemu operacyjnego, przy maksymalnym zapotrzebowaniu na pamięć 256 MB RAM/1024 MB ROM.

Przed sprzedażą przeprowadzamy diagnostykę używanego sprzętu, w razie potrzeby wymieniamy części i udzielamy 6-miesięcznej gwarancji. Używane terminale kodów kreskowych to właściwy ekonomiczny wybór. Take urządzenie posłuży Ci przez wiele lat, w przeciwieństwie do wielu tanich chińskich terminali kiepskiej jakości.

Dane techniczne
Procesor Marvell XScale PXA320 (806 MHz)
Pamięć RAM 128 МB/ROM 512 MB
System operacyjny Windows Embedded CE 6.5
Ekran 3,7" kolorowy wyświetlacz TFT z podświetleniem
Sieć bezprzewodowa Wi-Fi, Bluetooth
Wbudowany skaner kodów kreskowych 2D imager
Klawiatura 43 klawisze
Bateria Li-Ion 4800 мАч
Stopień ochrony IP67
Temperatura pracy -20°С do 50°С
Odporność na uderzenia Wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 1,8 metra
Wymiary 234 x 89 x 51 mm
Waga 623 g