CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Oprogramowanie

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię po prostu automatyzacja procesu inwentaryzacji za pomocą terminali danych, drukarek kodów kreskowych, czy też chcesz wdrożyć system zarządzania magazynem - możesz na nas liczyć. Naszą główną specjalizacją jest oprogramowanie do kolektorów danych i automatyzacjia rejestracji zwiedzających imprezę.

Nasze oprogramowanie do terminali może zmieniać funkcjonalność i są odpowiednie produkty dla małych i średnich firm. Ponadto znajdziesz tutaj zarówno oprogramowanie do terminali z systemem Android, jak i kolektorów danych z systemem Windows.

Nasi programiści i wdrożeniowcy są gotowi pomóc dostosować aplikację do procesów biznesowych. Codeon oferuje różnorodne pakiety oprogramowania do pracy z terminalami danych, przenośnymi drukarkami kodów kreskowych i każdym innym sprzętem do automatycznej identyfikacji. Duży zestaw już opracowanych produktów pozwala na szybkie dobranie oprogramowania dla terminali, które jest niezbędne w Twoich procesach biznesowych. Posiadamy produkty przeznaczone do trybu off-line i on-line.

Tworząc oprogramowanie upewniliśmy się, że znajomość specyfiki branży klienta oraz zrozumienie procesów biznesowych w tej dziedzinie jest nie mniej ważna niż kompetencje techniczne i metodyka rozwoju.

Oferujemy oprogramowanie do kolektorów danych zadarmo, jeśli zdecydujesz się kupić u nas terminal mobilny.