CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Inwentaryzacja, przyjmowanie, wydawanie towarów. Oprogramowanie do kolektorów danych

Firma Codeon oferuje przedsiębiorstwom, które prowadzą ewidencję produktów za pomocą systemu kodów kreskowych, uniwersalne oprogramowanie „Scan Manager” dla terminali z systemem Android i Windows. Ponadto, to oprogramowanie do terminali oferujemy za darmo przy zakupie u nas kolektora danych.

Główne funkcje platformy oprogramowania Scan Manager:

- rejestrowanie towarów podczas inwentaryzacji, przyjęcia i wydania;

- zbieranie danych;

- wymiana danych;

- wyszukiwanie towarów według numeru katalogowego, nazwy, opisu, kodu kreskowego;

- przeglądanie danych produktów.

Inwentaryzacja za pomocą kolektorów danych zajmuje znacznie mniej czasu, a funkcjonalność ewidencji towarów podczas przyjmowania i wydawania towarów zapewnia dużą dokładność i efektywność w zbieraniu i przetwarzaniu informacji.

Konfiguracja kolektorów danych z oprogramowaniem Scan Manager nie zajmuje dużo czasu, a obsługa nie jest skomplikowana. Aplikacja mobilna do kolektora danych i jego interfejs użytkownika są bardzo proste i nie wymagają od operatora żadnych specjalnych umiejętności.

Oprogramowanie do terminali danych umożliwia tworzenie dokumentów, skanowanie kodów kreskowych, przeglądanie list wartości i wprowadzanie wielu różnych danych. SQL Lite jest używany jako baza danych. Używane są pliki TXT (tekstowe).

Nasz sterownik terminala konwertuje zwykłe pliki txt na dane zrozumiałe dla programu terminala i odwrotnie. W przypadku terminali z systemem Windows CE można pobierać lub przesyłać dane z terminala do komputera PC za pomocą programu Explorer po zainstalowaniu Windows Mobile Device Center.

Nowa wersja oprogramowania dla terminali Windows CE Scan Manager została wyposażona w dodatkową funkcję „Gromadzenie danych”. Funkcja „Gromadzenie danych” zakłada możliwość wygenerowania pliku z listą kodów kreskowych i ilości towarów, a następnie przesłania pliku na serwer. Dodatkowo istnieje możliwość przesłania pliku z serwera na terminal danych z późniejszą aktualizacją i uzupełnieniem danych podczas zbierania informacji.