CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Oprogramowanie do kolektorów danych Android

Inwentaryzacja za pomocą terminala danych, przyjęcie, przesunięcie czy wydanie towaru to częste operacje w magazynie, w przypadku automatyzacji tych procesów konieczne jest rozstrzygnięcie, jakiego oprogramowania aplikacyjnego używa się w kolektorach magazynowych. W związku z szerokim rozpowszechnieniem systemu operacyjnego Android, rośnie zapotrzebowanie na oprogramowanie dla kolektorów Android. Firma Codeon oferuje takie oprogramowanie dla terminali mobilnych za darmo.

Nasze oprogramowanie do kolektorów danych o nazwie Scan manager umożliwia tworzenie dokumentów, skanowanie kodów kreskowych, przeglądanie list wartości i wprowadzanie różnych danych. Pliki SQL Lite i TXT (tekstowe) są używane jako baza danych.

Główne funkcje oprogramowania dla terminali danych Scan manager:

- rozliczanie przyjęć i wysyłek materiałów i produktów wagowych;

- inwentaryzacja towarów i środków trwałych;

- gromadzenie danych;

- wymiana danych;

- wyszukiwanie produktów po numerze artykułu, nazwie, opisie, kodzie kreskowym;

- przeglądanie danych produktów, sprawdzanie cen.

Nowa wersja oprogramowania dla kolektorów danych Scan manager została wyposażona w dodatkową funkcję pracy z towarami wagowymi oraz funkcję „Zbieranie danych”, która ma możliwość utworzenia pliku z listą kodów kreskowych i ilości towarów, a następnie wgrania plik na serwer. Dodano również funkcjonalność rozliczania produktów powiązanych ze strefami magazynowymi.

Oprogramowanie dla terminali Scan manager Android jest kompatybilne z każdym rodzajem systemu księgowego, działa na terminalach mobilnych, wyposażonych w skaner kodów kreskowych i ekran dotykowy.

Interfejs użytkownika programu do inwentaryzacji dla terminali z systemem Android jest bardzo prosty, wygodny i zrozumiały nawet dla niedoświadczonego operatora.

Oprogramowanie do kolektorów danych dostępne jest dla terminali Point Mobile PM550 i PM85, terminala magazynowego PM351, dla nowych Point Mobile PM67 i PM75, dla modeli Caribe PL-40, Caribe PL-55, jak również dla kolektorów Android Zebra. Decydując się na zakup od nas terminala danych, oprogramowanie do terminala otrzymasz gratis!

Możesz pobrać bezpłatną wersję beta oprogramowania dla terminali danych Scan manager pod linkiem: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1pMhWogAsE9oTDBjYE39LA3oOs31UhOYQ&export=download (ten archiwum zawiera instalacyjny plik apk , pliki testowe do pobrania, instrukcje instalacji oraz przegląd funkcjonalności programu).

Możesz także osobno pobrać instrukcję instalacji - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1U35jS2mzKC8F6u-dU7K2s3nu0dQDuizP&export=download oraz przegląd funkcjonalności programu – https://drive.google.com/u/0/uc?id=1DKCgNqamm18ik95c1msKXv9MmphSRwwn&export=download w formacie pdf .

Instrukcje wideo dotyczące konfiguracji i korzystania z programu do terminali danych Scan Manager są zamieszczone na kanale YouTube Iterator https://www.youtube.com/watch?v=ZiuXqWTpj5M