CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Oprogramowanie do kolektorów danych z systemem Windows

Oprogramowanie do kolektorów danych z systemem operacyjnym Windows CE Scan manager umożliwia tworzenie dokumentów, skanowanie kodów kreskowych, przeglądanie list wartości i wprowadzanie wielu różnych danych. SQL Lite jest używany jako baza danych. Używane są pliki TXT (tekstowe).

Nowe oprogramowanie do terminala danych z systemem Windows, podobnie jak zapowiadane wcześniej oprogramowanie Scan manager do kolektorów Android, posiada następującą podstawową funkcjonalność:

- ewidencja magazynowa towarów (przyjmowanie i wydawanie oraz inwentaryzacja);

- zbieranie danych;

- przeglądanie danych produktów;

- wyszukiwanie produktów według numeru katalogowego, kodu kreskowego lub opisu;

- wymiana informacji.

Nowa wersja oprogramowania do terminali z systemem Windows CE Scan Manager została wyposażona w dodatkową funkcję „Gromadzenie danych”. Funkcja „Gromadzenie danych” zakłada możliwość wygenerowania pliku z listą kodów kreskowych i ilości towarów, a następnie przesłania pliku na serwer. Dodatkowo istnieje możliwość przesłania pliku z serwera na terminal danych z późniejszą aktualizacją i uzupełnieniem danych podczas zbierania informacji.

Nasza aplikacja mobilna dla kolektorów danych nadaje się teraz do wszystkich zadań, w których wystarczy zebrać dane dotyczące stanów magazynowych, w tym przyjmowanie i wydawanie oraz inwentaryzacja bez oryginalnego dokumentu. Jeżeli karta produktu nie została jeszcze wprowadzona, możliwe jest zeskanowanie kodu kreskowego i późniejsze powiązanie go z nowo wprowadzoną kartą (za pomocą systemu ewidencyjnego).  

Nasz sterownik do terminali konwertuje zwykłe pliki txt na dane zrozumiałe dla programu terminala i odwrotnie. W przypadku terminali z systemem Windows CE można załadować lub przekazać dane z terminala do komputera PC za pomocą programu Explorer po zainstalowaniu Windows Mobile Device Center.

Oprogramowanie do terminali danych Scan Manager Windows CE jest kompatybilne z różnymi modelami mobilnych terminali działających w systemie operacyjnym Windows, na przykład z serii Point Mobile PM200, PM260, PM450 itp. Sprzedajemy również używane terminale gromadzenia danych Zebra MC 9190, MC 3190 , MC 3090, a wraz z nimi bezpłatnie otrzymujesz oprogramowanie do kolektorów danych.

Pobierz bezpłatną wersję beta oprogramowania do terminali danych Scan Manager Windows CE (P200, PM260, PM450) i Zebra MC9190 - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1m7_glemf42PrNcGbNrp39B7OsvKD2OC9&export=download

Pobierz bezpłatną wersję beta do terminali danych Scan Manager Windows CE dla Zebra MC3090, MC3190, MC32 - https://drive.google.com/u/0/uc?id=17aWVWQCMAIVKELZGDaX4CwSBZxSJ3sOF&export=download