+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk
Stacja komunikacyjno-ładująca używana do terminala MC65Stacja komunikacyjno-ładująca używana do terminala MC65

Zebra Stacja komunikacyjno-ładująca używana do terminala MC65

922 zł
750 zł netto

Stacja dokująca CRD5500-1000XR do mobilnych terminali danych Zebra/Motorola/Symbol MC65 to jednoslotowa Stacja ładująco/komunikacyjna, która posiada jedno główne złącze do ładowania terminala mobilnego, a także jedno dodatkowe złącze do ładowania zapasowego akumulatora.

Oprócz ładowania stacja komunikacyjno-ładująca CRD5500-1000XR umożliwia wymianę danych, konfigurację i programowanie komputera mobilnego Motorola MC65. Stacja dokująca CRD5500-1000X jest wyposażona w port Ethernet.

Tutaj możesz kupić w bardzo przystępnej cenie używaną stację dokującą do kolektorów danych Motorola/Symbol MC65 z roczną gwarancją! Wszystkie używane urządzenia przechodzą diagnostykę przedsprzedażną oraz czyszczenie w naszym serwisie. W razie potrzeby dokonuje się również wymiany zużytych lub niesprawnych mechanizmów.

Oprócz stacji dokujących oferujemy do sprzedaży używane terminale mobilne, używane wagi etykietujące, używane skanery kodów kreskowych i drukarki etykiet. Na taki używany sprzęt udzielana jest 6-miesięczna gwarancja.

Dane techniczne
Do mobilnych terminali danych Zebra/Motorola/Symbol  МС65
Liczba slotów 1 slot do terminala, 1 slot do baterii
Rodzaj Stacja komunikacyjno-ładująca
Interfejsy Ethernet
Kolor Czarny
Materiał Plastyk
Stan Używany
Gwarancja 1 rok