CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wypożyczenie terminali danych

Często do przeprowadzenia różnego rodzaju imprez lub do zorganizowania inwentaryzacji towaru potrzebne jest dodatkowe wyposażenie - mobilne terminale danych, które pozwalają maksymalnie uprościć proces księgowości i uniknąć papierkowej roboty. Terminale mobilne posiadają skaner kodów kreskowych, który umożliwia zbieranie danych za pomocą kodów kreskowych lub kodów QR i wysyłanie ich do systemu WMS lub ERP lub komputera. Często zdarzają się sytuacje, w których zakup i konfiguracja własnego sprzętu prowadzi do niepotrzebnych kosztów finansowych i czasowych. W takim przypadku najbardziej racjonalnym rozwiązaniem jest wynajem przenośnych terminali kodów z (lub bez) punktu dostępowego.

Ponadto nasza firma Codeon może zorganizować wsparcie techniczne podczas wynajmu, co pozwoli uniknąć komplikacji podczas korzystania z terminala danych PDA. Oprócz kolektorów danych mamy możliwość wynajmu drukarek do drukowania etykiet i bransoletek, czytników kodów kreskowych, laptopów i innych urządzeń do automatyzacji księgowości. Wszystkie wynajmowane urządzenia przechodzą wstępną diagnostykę w naszym serwisie, są całkowicie sprawne, co pozwala na zorganizowanie imprezy lub inwentaryzacji na wysokim poziomie technologicznym bez ryzyka awarii czy przymusowych przestojów.

W ofercie firmy Codeon - przemysłowe kolektory danych, które najlepiej nadają się do Twoich działań —wytrzymałe terminale Windows lub kolektory magazynowe z Android, z klawiaturą lub pełnym ekranem dotykowym, obrotową głowicą skanującą lub uchwytem. Obecnie istnieje szeroka gama terminali kodów kreskowych, takich jak terminale Point Mobile, kolektory danych Zebra, Honeywell. Pomożemy Ci wybrać najlepszy przenośny inwentaryzator kolektor danych, który odpowiada Twoim potrzebom i ma odpowiednią specyfikację oraz wydajność.

Posiadamy na stanie do szybkiego wynajmu terminale mobilne do pracy w magazynie, dla spedytorów, dla merchandiserów. Kolektor danych zawiera akumulatory i może zawierać niezbędne akcesoria – stacje komunikacyjno-ładujące.

Nasza usługa wynajmu terminali danych, skanerów kodów kreskowych i drukarek etykiet pomoże Ci przeprowadzić inwentaryzację zapasów lub środków trwałych znacznie szybciej i bardziej niezawodnie. Ponadto mamy dobre oferty używanych kolektorów danych.

Okresy wynajmu terminali danych lub drukarek etykiet są elastyczne – od jednego dnia do kilku miesięcy lub lat.