CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Miło nam poinformować, że grupa firm Iterator otrzymała nagrodę od Detaik za największy wzrost sprzedaży sprzętu POS DETAIK w 2023 roku.

DETAIK TECHNOLOGY CO. LIMITED specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń POS, przede wszystkim komputer ów dotykowych all in one POS i monitorów POS do wyposażenia stanowiska kasowego i komfortowej obsługi klienta. System POS to serce stanowiska sprzedażowego w sklepie/restauracji/aptece/kawiarni, dlatego tak ważny jest wybór rzetelnego dostawcy sprzętu. www.detaik.com.ua.

Firma Mindeo zaprezentowała na rynku światowym nieco rewolucyjne urządzenie, które dziś nie ma analogii w gamie modeli innych producentów. Kieszonkowy bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Mindeo MS3690 łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnego miniskanera i kolektora danych - a co najważniejsze - a to wszystko w cenie znacznie niższej niż podobne skanery markowych producentów! 

Pod względem parametrów technicznych niedrogi skaner Mindeo MS3690 przewyższył prawie wszystkich swoich konkurentów, a mianowicie miniskanery Zebra CS4070, Zebra CS6080 i Zebra CS3070. 

Jaka jest zaleta przenośnego kieszonkowego skanera kodów kreskowych Mindeo MS3690? Rozwiążmy to. 

Po pierwsze: to nie tylko miniskaner kodów kreskowych w klasycznym tego słowa znaczeniu. Model czytnika kieszonkowego Mindeo MS3690 działa w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie (software), które może być zarówno standardowe, jak i napisane specjalnie dla Twojego rodzaju działalności. 

Po drugie: czytnik kodów kreskowych mini Mindeo MS3690 wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz, co znacznie ułatwia pracę podczas inwentaryzacji, przyjęcia, wysyłky towarów, pracę z przepustkami, biletami, paragonami, kuponami itp. 

Po trzecie: czytnik kodów kreskowych klawiaturowy MS3690 posiada funkcjonalną klawiaturę, która pomaga zarządzać odczytanymi danymi, przełączać tryby pracy urządzenia i dokonywać niezbędnych ustawień.

Po czwarte: kieszonkowy czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy z wyświetlaczem posiada aż 6 sposobów wymiany informacji z urządzeniem głównym: 

- Bluetooth (zasięg – do 30 m)

- Wi-Fi (zasięg – do 100 m)

-USB HID

- Wirtualny port COM USB

- Dysk U – 76 MB (do 5 000 000 kodów kreskowych)

- Tryb wsadowy, który może być: automatyczny – 4 MB (do 250 000 kodów kreskowych) lub ręczny – 8 MB (do 500 000 kodów kreskowych). 

Po piąte: skaner kodów Bluetooth Mindeo MS3690 posiada akumulator o pojemności 1900 mAh, czyli prawie dwukrotnie więcej niż inne skanery kodów kreskowych tej samej klasy. W trybie Bluetooth skaner MS3690 wytrzymuje 19 godzin, co także jest rekordową liczbą. W trybie Wi-Fi urządzenie działa przez 11 godzin. 

Po szóste: mały czytnik kodów kreskowych Mindeo MS3690 przeznaczony jest do pracy w warunkach terenowych o ekstremalnych temperaturach, dlatego jego obudowa posiada wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem - IP65, działa w temperaturach od -20° do +55°С i wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 metra. 

Po siódme: Skaner 2D Mindeo MS3690 wyposażony jest w zaawansowany moduł kamerowy (typu imager), który bez problemów odczytuje wszystkie rodzaje kodów kreskowych liniowych i dwuwymiarowych, w tym uszkodzone, powlekane folią, kody na powierzchni odbijającej oraz kody kreskowe elektroniczne. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj wideo https://www.youtube.com/watch?v=wn3BeM6Df8E . 

Po ósme: skaner kodów magazynowych Mindeo MS3690 + kolektor danych obsługuje systemy księgowe oparte na Windows, Android i iOS. 

Po dziewiąte: to wyjątkowe urządzenie, będące jednocześnie skanerem do kodów i terminalem mobilnym, kosztuje prawie półtora razy taniej niż podobne kieszonkowe przenośne urządzenia skanujące. 

Kolektor skaner Mindeo MS3690 dostępny jest w kilku konfiguracjach – z Bluetooth lub Wi-Fi, z wbudowanym modułem kamerowym (typu imager)  do odczytu kodów jedno- i dwuwymiarowych, a także z modułem laserowym do skanowania liniowych kodów kreskowych. 

Mindeo to niezawodny partner dla klientów z Chin oraz większości krajów Europy i innych części świata. Jako dystrybutor Mindeo w Polsce, firma Codeon oferuje serwis czytników kodów kreskowych i terminali Mindeo. Skontaktuj się z naszymi menadżerami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje - a będziesz zadowolony z jakości i szybkości obsługi, kompleksowego podejścia do świadczenia naszych usług, indywidualnego podejścia do klienta oraz bardzo przyjemnych bonusów i rabatów dla naszych stałych klientów.

Sieć restauracji fast food KFC w Ukrainie postawiła sobie za cel poprawę szybkości obsługi, a jednocześnie zapewnienie klientom doskonałych wrażeń, instalując kioski samoobsługowe. Kioski to urządzenia dotykowe, za pomocą których klienci przeglądają cyfrową wersję menu restauracji i wybierają dania, które chcą zamówić. Kolejnym krokiem jest dostosowanie i złożenie zamówienia, a następnie dokonanie płatności bez udziału człowieka-kasjera. Płatności można dokonać za pomocą kart kredytowych lub opcji płatności mobilnych (NFC). Po złożeniu zamówienia wybrany przez Klienta produkt trafia bezpośrednio do kuchni.

Sieć KFC wybrała kioski samoobsługowe SAM4S ASTRA, które oferują kompaktowość, niezrównaną elastyczność i obsługę premium. Kioski można instalować w każdym środowisku, od małych lokali po duże lokale typu fast food. W 2024 roku coraz więcej restauracji KFC będzie korzystać z kiosków, aby przyspieszyć proces składania zamówień, zwiększyć przychody i skrócić czas oczekiwania klientów.

Dla właścicieli sieci restauracji kioski są szansą na zwiększenie sprzedaży. Bo z reguły klienci wydają więcej w kioskach samoobsługowych niż w tradycyjnych kasach. Rośnie liczba płatności kartą bankową, co oznacza, że ​​maleje potrzeba przekazu – inkasacj gotówki.

 photo_2024-03-04_13-31-10 

Warto pamiętać, że kioski sprzedażowe umożliwiają klientom składanie zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo klienci wolą składać zamówienia poprzez ekran dotykowy ze względu na wygodę, a także fakt, że mają czas na spokojne dokonanie wyboru, bez obawy, że utrzymają kolejkę. Zmniejsza się liczba błędów wynikających z niezrozumienia zamówienia przez kasjera. Restauracja może dodać do interfejsu drugi lub trzeci język i być niezależna od tego, czy kasjerzy znają ten język.

Kioski samoobsługowe zlokalizowane są zazwyczaj w pobliżu wejścia, gdzie klienci mogą przeglądać menu, składać zamówienia i płacić bez stania w kolejce.

Dokładność zamówień stanowi problem od lat, zwłaszcza w restauracjach szybkiej obsługi. Klienci często spotykali się z rozczarowaniem, gdy chcieli zmienić zamówienie złożone już kasjerowi. Zmiany były nie tylko powolne, ale często też nieprecyzyjne. Kioski restauracyjne SAM4S ASTRA umożliwiają klientom dodawanie, edytowanie lub usuwanie składników z zamówień oraz tworzenie dowolnej kombinacji zamówień.

Kioski samoobsługowe zlokalizowane są zazwyczaj w pobliżu wejścia, gdzie klienci mogą przeglądać menu, składać zamówienia i płacić bez stania w kolejce.

Dokładność zamówień stanowi problem od lat, zwłaszcza w restauracjach szybkiej obsługi. Klienci często spotykali się z rozczarowaniem, gdy chcieli zmienić zamówienie złożone już kasjerowi. Zmiany były nie tylko powolne, ale często też nieprecyzyjne. Samoobsługowe kioski gastronomiczne SAM4S ASTRA umożliwiają klientom dodawanie, edytowanie lub usuwanie składników z zamówień oraz tworzenie dowolnej kombinacji zamówień.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma potrzebuje tradycyjnej kasy samoobsługowej Self Checkout do supermarketów z płatnościami elektronicznymi, czy profesjonalnego kioska do składania zamówień do restauracji, możemy zapewnić Ci profesjonalne rozwiązanie serwisowe, które w pełni spełni oczekiwania Twoich klientów.

Jesteśmy grupą firm założoną w 2008 roku, wyłącznym dystrybutorem i oficjalnym centrum serwisowym w Ukrainie koreańskiego producenta systemów POS, termicznych drukarek paragonowych i kiosków samoobsługowych marki SAM4S www.sam4s.com. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.iterator.com.ua w celu zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas modelami produktów lub do odwiedzenia biura Iterator na Ukrainie i Codeon www.codeon.net.pl w Polsce, gdzie z przyjmnością polecimy niezbędny sprzęt.

Chcielibyśmy opowiedzieć o wystawie RetailShow 2023 w Warszawie, w której w dniach 22-23 listopada uczestniczyła nasza firma Codeon https://www.codeon.net.pl/. Nasze stoisko z ekologicznym numerem CO2 przyczyniło się do rozwoju rynku detalicznego, prezentując ekologiczne i energooszczędne produkty do automatyzacji w sklepach. Ponieważ po pierwsze, przedstawiliśmy rynkowi nowe niedrogie i wysokiej jakości kioski samoobsługowe SAM4S Astra, które:

- poprawiają jakość powietrza 😊 wrażenia z wizyty w lokalu

- jest normalnym składnikiem powietrza 😊 nowoczesnego obiektu handlowego

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić skaner kodów kreskowych w niskich cenach do wzięcia udziału w promocji! Tylko przez tydzień od 13 do 17 listopada 2023 roku będzie trwała wyprzedaż na najlepszy skaner kodów qr Mindeo MP725.

Być może, jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z jakością modułów skanujących Mindeo, zainteresuje Cię film prezentujący testy jakości odczytu skanerem do kodów kreskowych z różnych typów produktów. Wideo można obejrzeć tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=G5AaiQSHVt8&t=2s

My w Grupie Firm Iterator www.iterator.com.ua myśleliśmy o ekspansji na Europę Wschodnią, zdając sobie sprawę, że jest to rynek przepełniony potężnymi graczami. Widząc dużą konkurencję ze strony istniejących biznesów, ale także świetne perspektywy rynkowe na 2019 rok, zdecydowaliśmy się na otwarcie działalności w Polsce. Postanowili postawić na naszą wiedzę, elastyczną obsługę i najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Od samego początku rozpoczęliśmy prace nad stroną www.codeon.net.pl.

Dostawcy firmy Codeon uczestniczyli w Targach Retail Trade Fair, EuroShop 2023 w Niemczech. Ponad 81 000 gości branżowych przybyło ze wszystkich pięciu kontynentów, aby zainspirować się różnorodnością oferowanych innowacji w handlu detalicznym.

Firma SAM4S wprowadziła wydajne, łatwe do zintegrowania systemy Sapphire POS dla szerokiej gamy sklepów detalicznych. Dzięki imponującym funkcjom, stylowemu designu i doskonałemu stosunku jakości do ceny, nowy terminal dotykowy POS Sapphire jest najlepszym komputerem POS dla sklepów (sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze, stacje paliw, fast food, restauracje i apteki).

Bezpłatna! aplikacja do drukowania etykiet na drukarkach mobilnych BarTender Mobile na urządzenia z systemem Android, w tym terminale Point Mobile i Zebra!

Wcześniej pisaliśmy o 5 darmowych programach do projektowania i drukowania etykiet z kodami kreskowymi na drukarkach Zebra, drukarkach Godex, TSC, Honeywell, drukarkach GPrinter. Ale te programy są przeznaczone do pracy na komputerach osobistych. Wielu klientów musi drukować na przenośnych drukarkach etykiet z urządzeń mobilnych. W asortymencie naszej firmy znajduje się aplikacja do terminali mobilnych, która przeznaczona do drukowania metek cenowych na modelach terminali z wbudowaną drukarką, którą udostępniamy bezpłatnie przy zakupie u nas terminala danych z drukarką. A co, gdy musisz wydrukować etykiety z urządzenia mobilnego?

Od 2012 roku Point Mobile Corporation jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i produkcji mobilnych terminali klasy przemysłowej, asystentów korporacyjnych, urządzeń skanujących oraz różnego rodzaju akcesoriów do tego sprzętu. Główną koncepcją Point Mobile jest całkowicie własna produkcja – począwszy od koncepcji, projektu, wszystkich elementów komponentów, a skończywszy na oprogramowaniu. Takie podejście gwarantuje doskonałą jakość terminali danych, ich funkcjonalność oraz najszybsze możliwe dostosowanie produkowanych urządzeń do zmieniających się wymagań rynku. Dlatego dzisiaj Point Mobile zajmuje 4 miejsce w sprzedaży terminali kodów kreskowych na świecie i 1 w Korei ze względu na niezawodność, jakość, szeroką gamę terminali i akcesoriów, konkurując z kolektorami danych zebra i terminalami Honeywell. Opublikowaliśmy przegląd producentów terminali mobilnych i zalecenia, jak wybrać i kupić najlepszy kolektor danych.

SAM4S (Korea) prezentuje kioski samoobsługowe SAM4S FORZA i TITAN S oraz komputery POS z orientacją pionową na targach EuroCIS 2022.

Na targach zaawansowanych rozwiązań i technologii dla handlu detalicznego EuroCIS 2022, które odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2022 w Düsseldorfie (Niemcy), zostanie zaprezentowanych wiele nowości wśród urządzeń AUTO-ID - nowe terminale danychskanery kodów kreskowychdrukarki etykiet, a także sprzęt POS. Tutaj Sam4s prezentuje również kilka aktualizacji.