+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk

Dostawcy firmy Codeon uczestniczyli w Targach Retail Trade Fair, EuroShop 2023 w Niemczech. Ponad 81 000 gości branżowych przybyło ze wszystkich pięciu kontynentów, aby zainspirować się różnorodnością oferowanych innowacji w handlu detalicznym.

sam4s exhibition

Firma SAM4S wprowadziła wydajne, łatwe do zintegrowania systemy Sapphire POS dla szerokiej gamy sklepów detalicznych. Dzięki imponującym funkcjom, stylowemu designu i doskonałemu stosunku jakości do ceny, nowy terminal dotykowy POS Sapphire jest najlepszym komputerem POS dla sklepów (sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze, stacje paliw, fast food, restauracje i apteki).

SAM4S Sapphire posida najlepszą elastyczną podstawkę na rynku. Model wyposażony jest w podstawkę wyginającą się w kilku punktach, co pozwala na zamocowanie monitora pod dogodnym kątem oraz całkowite opuszczenie komputera POS na biurko.

Nowy kiosk samoobsługowy SAM4S Astra został specjalnie zaprojektowany do obsługi dużego ruchu w restauracjach i kawiarniach. Kiosk samoobsługowy Astra jest łatwy w konfiguracji, nie zajmuje dużo miejsca i posiada elastyczne, wydajne narzędzia do narzędzia do efektywnej obsługi klienta i ponownego zaangażowania.

Na stoisku SAM4S zaprezentowano również następną generację terminali dotykowych POS SAM4S FORZA na nowym procesorze Intel Celeron J6412 (cztery rdzenie, taktowanie do 2,6 GHz). Takie rozwiązania pozwalają pracownikom na szybszą obsługę klienta, optymalizację procesów, co prowadzi do skrócenia czasu obsługi i większej satysfakcji klienta.

Procesory Intel Celeron J6412 w nowym komputerze POS Titan-S560 są szczególnie korzystne dla firm detalicznych i klientów, ponieważ umożliwiają pracownikom sklepów szybsze przełączanie się między aplikacjami kasowymi a systemem Windows.

EuroShop przyciąga do Düsseldorfu detalistów gotowych na wdrożenie nowych technologii, a targi handlu detalicznego nr 1 na świecie EuroShop 2023 po raz kolejny to potwierdziły.

Bezpłatna! aplikacja do drukowania etykiet na drukarkach mobilnych BarTender Mobile na urządzenia z systemem Android, w tym terminale Point Mobile i Zebra!

Wcześniej pisaliśmy o 5 darmowych programach do projektowania i drukowania paragonów oraz etykiet z kodami kreskowymi na drukarkach Zebra, drukarkach Godex, TSC, Honeywell, drukarkach GPrinter. Ale te programy są przeznaczone do pracy na komputerach osobistych. Wielu klientów musi drukować na przenośnych drukarkach etykiet z urządzeń mobilnych. W asortymencie naszej firmy znajduje się aplikacja do terminali mobilnych, która przeznaczona do drukowania metek cenowych na modelach terminali z wbudowaną drukarką, którą udostępniamy bezpłatnie przy zakupie u nas terminala danych z drukarką. A co, gdy musisz wydrukować etykiety z urządzenia mobilnego?

Od 2012 roku Point Mobile Corporation jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i produkcji mobilnych terminali klasy przemysłowej, asystentów korporacyjnych, urządzeń skanujących oraz różnego rodzaju akcesoriów do tego sprzętu. Główną koncepcją Point Mobile jest całkowicie własna produkcja – począwszy od koncepcji, projektu, wszystkich elementów komponentów, a skończywszy na oprogramowaniu. Takie podejście gwarantuje doskonałą jakość terminali danych, ich funkcjonalność oraz najszybsze możliwe dostosowanie produkowanych urządzeń do zmieniających się wymagań rynku. Dlatego dzisiaj Point Mobile zajmuje 4 miejsce w sprzedaży terminali kodów kreskowych na świecie i 1 w Korei ze względu na niezawodność, jakość, szeroką gamę terminali i akcesoriów, konkurując z kolektorami danych zebra i terminalami Honeywell. Opublikowaliśmy przegląd producentów terminali mobilnych i zalecenia, jak wybrać i kupić najlepszy kolektor danych.

Latem 2022 roku firma Point Mobile ogłosiła wejście na rynek przenośnego terminala magazynowego PM351. Co to za kolektor danych? Jego główną koncepcją jest przemysłowy stopień ochrony i funkcjonalności w połączeniu z przystępną ceną. Nowy PM351 to 4G kolektor danych Android do użytku w magazynie, sklepie i na zewnątrz, który ma jeszcze bardziej zoptymalizowaną lekką konstrukcję, z możliwością szybkiego zamocowania pistoletowego uchwytu skanującego za pomocą pogo pin. Ergonomiczny kształt terminala PM351 nie powoduje przeciążenia ręki operatora nawet podczas intensywnego użytkowania. Wydajność operatorów zależy od tego, jak działa terminal danych, jak wysokiej jakości montażu i niezawodności urządzenia.

Nowe kolektory danych Point Mobile PM351 są wyposażone w 4-calowy ekran dotykowy, który uzupełnia fizyczna klawiatura (numeryczna/alfanumeryczna). Wyświetlacz posiada funkcję dostosowania do rodzaju oświetlenia, jest dobrze czytelny pod różnymi kątami i jest niezawodnie chroniony szkłem Dragontail. Warto zwrócić uwagę na kolejną innowację mobilnego terminala - 8-megapikselowy aparat znajduje się obok okienka skanowania, co znacznie optymalizuje pracę z urządzeniem, ponieważ operator nie musi zmieniać położenia dłoni, aby zrobić zdjęcie lub wideo po skanowaniu. Kolektor Android PM351 ma potężny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Octa-core @2,0 GHz, pamięć 3 GB/32 GB lub 4 GB/64 GB i obsługuje do 512 GB z systemem plików ExFAT i 1 gniazdem micro-SIM. Nowoczesny system operacyjny Android 11 jest organicznie połączony ze stałą obsługą oprogramowania z platform internetowych EmKit (Enterprise Mobility Kit), PULS Power Launcher, Direct, Scan2Set itp.

Połączenie bezprzewodowe odbywa się przez Bluetooth 5.1 z obsługą BLE, przez Wi-Fi (Wi-Fi 6 ready), GPS oraz 3G/4G LTE (WWAN) - GPRS / EDGE / 3G / 4G LTE (opcjonalnie).

Point Mobile PM351 to inwentaryzator kolektor danych klasy przemysłowej, który może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C (60°C), wytrzymuje powtarzające się upadki na beton z wysokości 1,5 metra i posiada stopień ochrony przed kurzem i wilgocią IP65.

Podobnie jak jego poprzednicy (terminal PM 451, kolektor magazynowy PM 550, terminal danych w ksztalcie smartfona PM75, terminale z klawiaturą PM67), nowy kolektor danych jest jest dostarczany z oprogramowaniem do administrowania terminalem EmKit. Z jego pomocą można łatwo kopiować konfiguracje i przeprowadzać ustawienia, wykonywać kopie zapasowe i wiele więcej.

Możesz kupić kolektor danych magazynowy PM 351 w cenach projektowych od firmy Codeon. Służymy doradztwem w zakresie doboru sprzętu, udostępniamy sprzęt komercyjny do testów. Jako centrum serwisowe do naprawy terminali mobilnych zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny terminali danych Point Mobile. Według wstępnych prognoz Point Mobile, terminal kodów kreskowych PM351 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec lata 2022 r.

SAM4S (Korea) prezentuje kioski samoobsługowe SAM4S FORZA i TITAN S oraz komputery POS z orientacją pionową na targach EuroCIS 2022.

Na targach zaawansowanych rozwiązań i technologii dla handlu detalicznego EuroCIS 2022, które odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2022 w Düsseldorfie (Niemcy), zostanie zaprezentowanych wiele nowości wśród urządzeń AUTO-ID - nowe terminale danychskanery kodów kreskowychdrukarki etykiet, a także sprzęt POS. Tutaj Sam4s prezentuje również kilka aktualizacji.

W najbliższej przyszłości spodziewane jest masowe wprowadzenie 5G w sferze konsumenckiego internetu mobilnego. Niewątpliwie sieć 5G ma szereg istotnych przewag nad 4G:

1. 5G jest 100 razy szybsze niż 4G;

2. Szybkość przesyłania danych - 10 GB/s;

3. Opóźnienie 5G - 1 milisekunda w porównaniu do 200 milisekund w 4G;

4. Zmniejszenie liczby błędów sieciowych.

Dlaczego przemysłowe drukarki kodów kreskowych Zebra ZT220/ZT230 są super?

W Nowym roku 2021 firma Zebra Technologies, światowy lider w produkcji wysokiej jakości terminali danych, drukarek etykiet, skanerów kodów kreskowych i komputerów przemysłowych, ma bardzo dobrą wiadomość! Od 1 stycznia 2021 r. Wzrosła standardowa zniżka na popularne modele przemysłowych drukarek kodów kreskowych Zebra ZT220 i Zebra ZT230. Co więcej, teraz ta seria drukarek etykiet posiada również 24 miesięczną gwarancję producenta.

Pandemia wirusa Covid-19 wywołała zmiany behawioralne we współczesnym społeczeństwie, przenosząc uwagę na przeważnie „siedlisko domowe”. Dom stał się dziś nie tylko miejscem wypoczynku, ale także pracy, nauki i rozrywki.

Badania Accenture przeprowadzone wśród 8800 osób w 20 krajach pokazują, że ponad 50% respondentów, którzy pracowali poza domem, planuje teraz zorganizować swoją pracę w domu. Ponadto spadek poziomu dochodów większości populacji doprowadził do tendencji do oszczędzania w budżecie rodzinnym. Nacisk przesunął się jeszcze bardziej na zakupy online, a odsetek zakupów online wśród osób, które wcześniej nie korzystały z usług sklepów internetowych, wzrósł o 170%.

W ramach programu Android Enterprise Recommended według Google oceniane są przemysłowe terminale danych różnych producentów pod kątem zestawu cech technicznych i funkcjonalnych, a także poziomu niezawodności. Ta procedura testowa obejmuje wydajność, uzgodniony interfejs użytkownika oraz aktualizacje zabezpieczeń i systemu operacyjnego. Terminale danych certyfikowane przez Android Enterprise Recommended to jednoznacznie wysokiej jakości urządzenia klasy korporacyjnej z wysokowydajnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem, aktualnymi aktualizacjami systemu operacyjnego i bezpieczeństwa, a także wysokim poziomem odporności na wstrząsy i stopniem szczelności.

W dniach 16.02 - 20.02.2020 w Dusseldorfie (Niemcy) odbyła się największa wystawa wyposażenia handlowego dla sklepów, magazynów i innych przedsiębiorstw, gdzie niezbędna jest automatyzacja procesu handlowego. W targach EuroShop 2020 wzięły udział firmy z ponad 60 krajów świata, które zaprezentowały ponad 2000 eksponatów.

Firma logistyczna Presse-Distributions-Gesellschaft (PDG) zajmuje się hurtowym handlem prasą i odpowiada za terminowe i wysokiej jakości dostawy produktów prasowych od wydawców i drukarni do sieci detalicznych. Aby zapewnić pełną przejrzystość danych, PDG wykorzystuje mobilne urządzenia do gromadzenia danych, co stanowi ważną zaletę na wysoce konkurencyjnym rynku handlu hurtowego.