CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

SAM4S (Korea) prezentuje kioski samoobsługowe SAM4S FORZA i TITAN S oraz komputery POS z orientacją pionową na targach EuroCIS 2022.

Na targach zaawansowanych rozwiązań i technologii dla handlu detalicznego EuroCIS 2022, które odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2022 w Düsseldorfie (Niemcy), zostanie zaprezentowanych wiele nowości wśród urządzeń AUTO-ID - nowe terminale danychskanery kodów kreskowychdrukarki etykiet, a także sprzęt POS. Tutaj Sam4s prezentuje również kilka aktualizacji.

Samoobslugowe systemy POS SAM4S FORZA TITAN orientacja pionowa

Wszyscy już zauważyli, jak ważne są rozwiązania technologiczne zwiększające poziom samoobsługi i komunikacji z klientami. Takie rozwiązania obejmują dowolny sprzęt i oprogramowanie do samoobsługi. A mowa tu nie tylko i nie tyle o kasach samoobsługowych, ale także o innych urządzeniach – micro kioskach i sprawdzarkach cen, różnych kioskach samoobsługowych i samoobsługowych komputerach POS.

Tak, możesz przenieść swoje oprogramowanie kiosku samoobsługowego do systemu POS w orientacji pionowej i nie będziesz nawet musiał zbytnio dostosowywać oprogramowania, ponieważ SAM4S zapowiedział zarówno linie FORZA, jak i TITAN S z pionową orientacją ekranu. W nowościach zarówno główny monitor, jak i wyświetlacz klienta mogą być umieszczone zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. W restauracjach typu fast food można zrobić osobne stoiska ze strefą samoobsługową. Kompaktowe terminale dotykowe POS SAM4S FORZA i komputery zintegrowane POS TITAN S zajmują niewiele miejsca. Możesz również zainstalować nowe systemy POS SAM4S przy kasach lub w strefie „drive-in” instalując monitor operatora w wersji poziomej, a wyświetlacz klienta w wersji pionowej, dając klientowi możliwość złożenia zamówienia lub podglądu reklama, kwoty zakupu/zamówienia. Takie podejście przynosi owoce: skraca się czas obsługi klienta, poszerza się zakres usług, oszczędza się środki, optymalizuje procesy biznesowe.

Zainteresowany rozwiązaniem zdecydował się na zakup komputera POS z monitorem pionowym w Polsce? Skontaktuj się z działem sprzedaży Codeon aby poznać ceny terminali dotykowych POS, a nasze centrum serwisowe naprawy komputerów POS pomoże Ci uporać się z instalacją sprzętu.