CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Od 2012 roku Point Mobile Corporation jest jednym ze światowych liderów w rozwoju i produkcji mobilnych terminali klasy przemysłowej, asystentów korporacyjnych, urządzeń skanujących oraz różnego rodzaju akcesoriów do tego sprzętu. Główną koncepcją Point Mobile jest całkowicie własna produkcja – począwszy od koncepcji, projektu, wszystkich elementów komponentów, a skończywszy na oprogramowaniu. Takie podejście gwarantuje doskonałą jakość terminali danych, ich funkcjonalność oraz najszybsze możliwe dostosowanie produkowanych urządzeń do zmieniających się wymagań rynku. Dlatego dzisiaj Point Mobile zajmuje 4 miejsce w sprzedaży terminali kodów kreskowych na świecie i 1 w Korei ze względu na niezawodność, jakość, szeroką gamę terminali i akcesoriów, konkurując z kolektorami danych zebra i terminalami Honeywell. Opublikowaliśmy przegląd producentów terminali mobilnych i zalecenia, jak wybrać i kupić najlepszy kolektor danych.

Latem 2022 roku firma Point Mobile ogłosiła wejście na rynek przenośnego terminala magazynowego PM351. Co to za kolektor danych? Jego główną koncepcją jest przemysłowy stopień ochrony i funkcjonalności w połączeniu z przystępną ceną. Nowy PM351 to 4G kolektor danych Android do użytku w magazynie, sklepie i na zewnątrz, który ma jeszcze bardziej zoptymalizowaną lekką konstrukcję, z możliwością szybkiego zamocowania pistoletowego uchwytu skanującego za pomocą pogo pin. Ergonomiczny kształt terminala PM351 nie powoduje przeciążenia ręki operatora nawet podczas intensywnego użytkowania. Wydajność operatorów zależy od tego, jak działa terminal danych, jak wysokiej jakości montażu i niezawodności urządzenia.

Nowe kolektory danych Point Mobile PM351 są wyposażone w 4-calowy ekran dotykowy, który uzupełnia fizyczna klawiatura (numeryczna/alfanumeryczna). Wyświetlacz posiada funkcję dostosowania do rodzaju oświetlenia, jest dobrze czytelny pod różnymi kątami i jest niezawodnie chroniony szkłem Dragontail. Warto zwrócić uwagę na kolejną innowację mobilnego terminala - 8-megapikselowy aparat znajduje się obok okienka skanowania, co znacznie optymalizuje pracę z urządzeniem, ponieważ operator nie musi zmieniać położenia dłoni, aby zrobić zdjęcie lub wideo po skanowaniu. Kolektor Android PM351 ma potężny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Octa-core @2,0 GHz, pamięć 3 GB/32 GB lub 4 GB/64 GB i obsługuje do 512 GB z systemem plików ExFAT i 1 gniazdem micro-SIM. Nowoczesny system operacyjny Android 11 jest organicznie połączony ze stałą obsługą oprogramowania z platform internetowych EmKit (Enterprise Mobility Kit), PULS Power Launcher, Direct, Scan2Set itp.

Połączenie bezprzewodowe odbywa się przez Bluetooth 5.1 z obsługą BLE, przez Wi-Fi (Wi-Fi 6 ready), GPS oraz 3G/4G LTE (WWAN) - GPRS / EDGE / 3G / 4G LTE (opcjonalnie).

Point Mobile PM351 to inwentaryzator kolektor danych klasy przemysłowej, który może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C (60°C), wytrzymuje powtarzające się upadki na beton z wysokości 1,5 metra i posiada stopień ochrony przed kurzem i wilgocią IP65.

Podobnie jak jego poprzednicy (terminal PM 451, kolektor magazynowy PM 550, terminal danych w ksztalcie smartfona PM75, terminale z klawiaturą PM67), nowy kolektor danych jest jest dostarczany z oprogramowaniem do administrowania terminalem EmKit. Z jego pomocą można łatwo kopiować konfiguracje i przeprowadzać ustawienia, wykonywać kopie zapasowe i wiele więcej.

Możesz kupić kolektor danych magazynowy PM 351 w cenach projektowych od firmy Codeon https://www.codeon.net.pl/ . Służymy doradztwem w zakresie doboru sprzętu, udostępniamy sprzęt komercyjny do testów. Jako centrum serwisowe do naprawy terminali mobilnych zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny terminali danych Point Mobile. Według wstępnych prognoz Point Mobile, terminal kodów kreskowych PM351 będzie dostępny w sprzedaży pod koniec lata 2022 r.