CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Bezpłatna! aplikacja do drukowania etykiet na drukarkach mobilnych BarTender Mobile na urządzenia z systemem Android, w tym terminale Point Mobile i Zebra!

Wcześniej pisaliśmy o 5 darmowych programach do projektowania i drukowania etykiet z kodami kreskowymi na drukarkach Zebra, drukarkach Godex, TSC, Honeywell, drukarkach GPrinter. Ale te programy są przeznaczone do pracy na komputerach osobistych. Wielu klientów musi drukować na przenośnych drukarkach etykiet z urządzeń mobilnych. W asortymencie naszej firmy znajduje się aplikacja do terminali mobilnych, która przeznaczona do drukowania metek cenowych na modelach terminali z wbudowaną drukarką, którą udostępniamy bezpłatnie przy zakupie u nas terminala danych z drukarką. A co, gdy musisz wydrukować etykiety z urządzenia mobilnego?

Do takich zadań międzynarodowy gracz na rynku aplikacji do projektowania i drukowania udostępnił mobilną wersję swojego oprogramowania BarTender. Co więcej, jest bezpłatne, ale z ograniczoną funkcjonalnością. Więc rozwiążmy to.

Jakiego oprogramowania potrzebuję, aby drukować etykiety na mobilnej drukarce kodów kreskowych?

Aplikacja BarTender Mobile na urządzenia z systemem Android umożliwia użytkownikom drukowanie etykiet, znaczników RFID i dokumentów na dowolnej drukarce podłączonej przez IP i Bluetooth.

Na jakich urządzeniach z Androidem działa aplikacja?

Aplikację BarTender Mobile można zainstalować na dowolnym mobilnym komputerze przenośnym lub urządzeniu z systemem Android 11.0 lub nowszym: terminalach danych, terminalach wózkowych, terminalach naramiennych, komputerach rugged, tabletach przemysłowych (Gole, Zebra).

Na jakich modelach terminali działa program do drukowania etykiet z kolektorów danych?

Zespoły techniczne firmy Zebra osobno przetestowały aplikację BarTender Mobile pod kątem zgodności z terminalami Zebra TC21, TC26, TC52x, TC52ax, TC57x, a także mobilnymi drukarkami kodów kreskowych serii QLn Zebra, drukarkami Zebra ZD400, ZQ300 i ZQ500.

darmowa aplikacja do drukowania etykiet na mobilnej drukarce zebra

Jaka jest cena oprogramowania do drukowania etykiet na mobilnej drukarce kodów kreskowych z terminala danych?

Aplikację na terminale mobilne i inne urządzenia z systemem Android BarTender Mobile można pobrać BEZPŁATNIE ze sklepu Google Play.

Na jakich drukarkach można drukować?

Wersja na Androida obsługuje każdą drukarkę Bluetooth lub Ethernet/LAN producentów prowadzących międzynarodową sprzedaż, takich jak drukarki Zebra, TSC Printronix, Epson, Honeywell, Brother, Toshiba, SATO i inni.

Jak skonfigurować drukarkę etykiet w programie BarTender Mobile?

Korzystając z aplikacji BarTender Mobile, możesz połączyć się z dowolną drukarką podłączoną przez Bluetooth lub IP bez skomplikowanej ręcznej konfiguracji. Drukuj bezpośrednio na istniejących drukarkach sieciowych, korzystaj z drukowania bez sterowników lub drukuj do formatu PDF.

Czy korzystanie z oprogramowania w sieciach korporacyjnych jest bezpieczne?

Aplikacja ma skonfigurowane poziomy bezpieczeństwa, aby chronić Twój system. Uwierzytelnianie użytkowników i grup jest zawarte w płatnej wersji Enterprise Edition.

Oprogramowanie BarTender poprawia wydajność pracy i szybkość drukowania oraz minimalizuje ryzyko błędów. Nowa aplikacja BarTender Mobile pomoże kurierom w usługach pocztowych, kierownikom magazynów w logistyce, merchandiserom w handlu mobilnym i innym procesom w drukowaniu etykiet.

Więcej informacji na temat BarTender Mobile, aplikacji mobilnej do projektowania i drukowania etykiet dla terminali Zebra z systemem Android i innych urządzeń z systemem Android, można znaleźć na stronie https://www.seagullscientific.com/software/mobile-app/