CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Dostawcy firmy Codeon uczestniczyli w Targach Retail Trade Fair, EuroShop 2023 w Niemczech. Ponad 81 000 gości branżowych przybyło ze wszystkich pięciu kontynentów, aby zainspirować się różnorodnością oferowanych innowacji w handlu detalicznym.

Firma SAM4S wprowadziła wydajne, łatwe do zintegrowania systemy Sapphire POS dla szerokiej gamy sklepów detalicznych. Dzięki imponującym funkcjom, stylowemu designu i doskonałemu stosunku jakości do ceny, nowy terminal dotykowy POS Sapphire jest najlepszym komputerem POS dla sklepów (sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze, stacje paliw, fast food, restauracje i apteki).

sam4s exhibition

SAM4S Sapphire posida najlepszą elastyczną podstawkę na rynku. Model wyposażony jest w podstawkę wyginającą się w kilku punktach, co pozwala na zamocowanie monitora pod dogodnym kątem oraz całkowite opuszczenie komputera POS na biurko.

Nowy kiosk samoobsługowy SAM4S Astra został specjalnie zaprojektowany do obsługi dużego ruchu w restauracjach i kawiarniach. Kiosk samoobsługowy Astra jest łatwy w konfiguracji, nie zajmuje dużo miejsca i posiada elastyczne, wydajne narzędzia do narzędzia do efektywnej obsługi klienta i ponownego zaangażowania.

Na stoisku SAM4S zaprezentowano również następną generację terminali dotykowych POS SAM4S FORZA na nowym procesorze Intel Celeron J6412 (cztery rdzenie, taktowanie do 2,6 GHz). Takie rozwiązania pozwalają pracownikom na szybszą obsługę klienta, optymalizację procesów, co prowadzi do skrócenia czasu obsługi i większej satysfakcji klienta.

Procesory Intel Celeron J6412 w nowym komputerze POS Titan-S560 są szczególnie korzystne dla firm detalicznych i klientów, ponieważ umożliwiają pracownikom sklepów szybsze przełączanie się między aplikacjami kasowymi a systemem Windows.

EuroShop przyciąga do Düsseldorfu detalistów gotowych na wdrożenie nowych technologii, a targi handlu detalicznego nr 1 na świecie EuroShop 2023 po raz kolejny to potwierdziły.