CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Dlaczego przemysłowe drukarki kodów kreskowych Zebra ZT220/ZT230 są super?

W Nowym roku 2021 firma Zebra Technologies, światowy lider w produkcji wysokiej jakości terminali danych, drukarek etykiet, skanerów kodów kreskowych i komputerów przemysłowych, ma bardzo dobrą wiadomość! Od 1 stycznia 2021 r. Wzrosła standardowa zniżka na popularne modele przemysłowych drukarek kodów kreskowych Zebra ZT220 i Zebra ZT230. Co więcej, teraz ta seria drukarek etykiet posiada również 24 miesięczną gwarancję producenta.

Do 01.01.2021 24-miesięczna gwarancja obejmowała tylko stacjonarne drukarki etykiet, przenośne drukarki etykiet Zebra ZQ5XX i drukarki kart Zebra.

Przemysłowe drukarki termotransferowe i drukarki kodów kreskowych ZT220/ZT230 stały się jeszcze bardziej zaawansowane technicznie. Pojemność na taśmę barwiącą została powiększona, aby pomieścić rolki o długości taśmy do 400 m, co pozwala na rzadszą wymianę materiałów eksploatacyjnych, oszczędzając w ten sposób budżet firmy, zwiększając produktywność i wydłużając żywotność drukarki kodów kreskowych.

Współpraca z nami jest opłacalna, niezawodna, wygodna i przyjemna!

Nasza firma Codeon oferuje do sprzedaży nie tylko drukarki etykiet, skanery kodów kreskowych i terminale danych firmy Zebra Technologies, ale także części zamienne, komponenty i akcesoria do nich. Ponadto nasze centrum serwisowe wykonuje wysokiej jakości naprawy i konserwację różnych urządzeń do automatyzacji handlu i księgowości. Realizujemy również skup używanych drukarek kodów kreskowych, używanych skanerów kodów kreskowych, i używanych terminali danych.

Sprzęt używany przechodzi restrykcyjny proces przygotowania do sprzedaży z wymianą zużytych części, renowacją lub wymianą obudowy, wyświetlacza i klawiatury (Refurbish - odnowienie, renowacja), po czym takie używane skanery, drukarki etykiet i terminale danych są oferowane konsumentom po bardzo niskiej cenie i objęte gwarancją przez 6 miesięcy.