+48 22 219 97 99

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk

Szuflady kasowe

Dziś prawie każdy sklep potrzebuje sejfu na pieniądze lub, jak to się nazywa, szuflady kasowej. Szuflada do kasy pomaga w utrzymaniu porządku w gotówce, uporządkowanej w oddziałach (rachunki o różnych nominałach), co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę Twojej placówki. Zazwyczaj szuflada na pieniądze wykonana jest z wysokiej jakości stali, co niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo środków, ale zdarzają się też tanie plastikowe szuflady kasowe. Zazwyczaj szuflady kasowe wyposażone są w elektrozawory i po automatycznym podłączeniu do kasy fiskalnej, terminala POS lub drukarki paragonów w aplikacji programuje się polecenie automatycznego otwarcia sejfu.

Szuflada kasowa może być pionowa (otwierana do góry) i pozioma (otwierana do siebie). Warto również zauważyć, że zamykana wewnętrzna kasetka na pieniądze z pokrywką, która jest wyjmowana z szuflady kasowej, jest wygodna w przenoszeniu z miejsca na miejsce, co znacznie ułatwia odbiór gotówki po zakończeniu zmiany lub po dniu pracy, lub nawet podczas pracy sklepu przy zmianie kasjera.

Szuflada kasowa jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dużych sieci handlowych, znacznie ułatwia pracę kasjerom. Dzięki temu dokonanie zakupu staje się wygodniejsze zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego.

Teraz szuflada kasowa może być używana również ze zwykłą drukarką paragonów POS, z kasą fiskalną lub kasą fiskalną online. Szuflada kasowa jest połączona poprzez specjalne złącze z kasą fiskalną, jednostką systemu POS. Niektóre komputery POS mają złącze szuflady na pieniądze.