CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Sam4s GIANT-100 Ethernet Drukarka paragonowa 80 mm

Bestseller
Drukarka paragonowa Sam4s GIANT-100, dystybutor PolskaDrukarka paragonów POS GIANT-100

Sam4s GIANT-100 Ethernet Drukarka paragonowa 80 mm

747 zł
608 zł netto


Mówimy po polsku!
Говоримо українською!
We speak english!
¡Hablamos español!
Мы говорим по-русски!

Poproś o telefon

Firma Sam4s (Korea), która wcześniej produkowała sprzęt POS do drukowania pod marką Samsung Electronics, zaprojektowała i wprowadziła na rynek super niezawodną i kompaktową szybką drukarkę termiczna POS Sam4s GIANT-100 do drukowania paragonów. Dzięki najnowszej technologii urządzenie to charakteryzuje się bardzo dużą prędkością druku - 250 mm/s przy rozdzielczości 180 dpi. Szerokość taśmy paragonowej może wynosić 58 mm lub 80 mm. W zestawie z drukarką dostarczana jest ogranicznik do pracy z wąską taśmą. Budowa drukarki termicznej z gilotyną GIANT-100 jest bardzo prosta i lakoniczna, wymaga minimalnej ilości czasu i wysiłku, aby ustawić i załadować nową taśmę oraz wyczyścić mechanizmy drukujące. Ponadto ta drukarka paragonowa ma bardzo kompaktowe rozmiary: jest o 30% mniejsza niż podobne urządzenia innych producentów.

Wyjątkowa niezawodność drukarki kuchennej (drukarki zamówień do kuchni) Sam4s pochodzi z obecności ceramicznego separatora taśmy paragonowej, zaprojektowanego w taki sposób, aby całkowicie wyeliminować ryzyko zacięć papieru (system Drop-In). Ponadto ten obcinacz paragonów jest przeznaczony do 1,5 miliona cięć. Odporność na zużycie głowicy termicznej drukarki POS GIANT-100 również nie ma odpowiedników wśród podobnych urządzeń i wynosi 150 km (zwykłe wskaźniki innych modeli to 50 km) zadrukowanej taśmy.

W celu podłączenia do Systemu POS dla gastronomii, podstawowy zestaw drukarki paragonowej GIANT-100 zapewnia interfejsy przewodowe do podłączenia Ethernet, USB, RS-232 i RJ45 (szuflada kasowa), a także opcjonalny interfejs WiFi. Oprócz możliwości pracy ze sterownikami Windows, OPOS, JPOS, CUPS, ta drukarka do paragonów do komputera może również działać z emulacjami EPSON, STAR. Producent zadbał o kompatybilność projektów swojego sprzętu, dlatego drukarka paragonów GIANT-100 oraz komputer POS Sam4s Titan 260 lub terminal dotykowy POS Sam4s Titan 360 będą idealnym zestawem do sklepu, restauracji, kawiarni.

Codeon jest oficjalnym dystrybutorem firmy Sam4s, producenta sprzętu POS. Nasze centrum serwisowe naprawy terminali dotykowych POS i drukarek paragonowych w Polsce zapewnia zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny urządzeń drukujących.

Zalety drukarki termicznej paragonów niefiskalnej z gilotyną Sam4s GIANT-100 Ethernet:

sprawdzona niezawodność SAM4S (Korea);

- wysoka prędkość druku - 250 mm/sek;

- odporny na zużycie mechanizm drukujący;

- kompaktowy rozmiar;

- prosty system ładowania taśmy paragonowej;

- interfejsy Ethernet, USB, RS-232 i RJ45 (szuflada kasowa);

- centrum serwisowe.

Dane techniczne
Rodzaj druku Druk termiczny
Prędkość druku 250 mm/sek
Rozdzielczość druku 180 dpi
Maks. szerokość druku  58 mm, 80 mm
Trwałość Gilotyna – 1,5 mln cięć
Zywotność głowicy drukującej 150 km
Typ separacji paragona automatyczny obcinacz papieru
Interfejs Ethernet, USB, RS-232 (RJ45) szuflada kasowa
Temperatura pracy od 5° do 45°C
Język programowania EPL2, Line Mode, ZPL I/ ZPL II
Drukowane kody kreskowe UPC-A / UPC-E / EAN8 / EAN13 / Code39 / Code93 / CODE128 / ITF / CODABAR / PDF417 / QR Code
Wymiary 131mm x 155mm x 133mm
Waga 0,9 kg

Instrukcja obsługi drukarki termicznej POS Giant-100 Sam4s znajduje się tutaj.

OSTATNIO OGLĄDANE