CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Gprinter GP-D801 Ethernet Drukarka do paragonów 57/80 mm

Nasz wybór
Biurkowa drukarka paragonów G-printer GP-D801G-printer GP-D801

Gprinter GP-D801 Ethernet Drukarka do paragonów 57/80 mm

339 zł
276 zł netto


Mówimy po polsku!
Говоримо українською!
We speak english!
¡Hablamos español!
Мы говорим по-русски!

Poproś o telefon

Nowa drukarka paragonów G-printer GP-D801 to niedrogie, ale funkcjonalne i niezawodne urządzenie do drukowania pokwitowań i paragonów, przeznaczone do kompletowania stanowiska kasowego w sklepach, restauracjach, kawiarniach, urzędach pocztowych itp. Niewątpliwą zaletą biurowej drukarki paragonów POS GP-D801 jest jej podstawowa konfiguracja z interfejsem Ethernet, co pozwala na łatwą integrację z lokalną siecią komputerową dowolnego typu i sterowanie drukarką z kilku urządzeń komputerowych jednocześnie.

Tania drukarka termiczna lan 80mm GP-D801 drukuje na papieru o maksymalnej szerokości 80 mm przy prędkości 250 mm/s. Drukarka paragonów POS G-printer GP-D801 charakteryzuje się doskonałą jakością bezpośredniego druku termicznego z rozdzielczością 203 dpi.

Co to znaczy że drukarka jest termiczna? Ta drukarka drukuje na papierze pokrytym warstwą substancji wrażliwej na ciepło. Kiedy podgrzana termiczna głowica drukująca przechodzi nad takim papierem, pozostaje na nim ciemny ślad. To przeniesienie obrazu na materiał eksploatacyjny nazywa się bezpośrednim drukiem termicznym. Cechą charakterystyczną tej metody druku i tego typu drukarek paragonowych jest ich niska cena.

Aby oddzielić drukowane paragony i paragony, w drukarce wbudowana jest automatyczna obcinarka o żywotnosci 1,5 miliona cięć. Głowica termiczna przeznaczona jest na 150 km zadrukowanej taśmy paragonowej.

Oprócz przewodowego interfejsu Ethernet, model drukarki paragonów niefiskalnych G-printer POS GP-D801 posiada porty USB, cash drawer (opcjonalnie Wi-Fi i Bluetooth), co umożliwia jak najwygodniejsze podłączenie różnych urządzeń peryferyjnych.

Zalety drukarki paragonów dlya sklepu Ethernet G-printer GP-D801:

- niska cena;

- możliwość podłączenia Ethernet w standardzie;

- funkcjonalność i niezawodność;

- automatyczny obcinak/gilotyna o żywotnosci 1,5 miliona cięć;

- kompaktowy ergonomiczny korpus;

- prędkość druku - 250 mm/s;

- maksymalna szerokość druku - 80 mm;

- zakres temperatur pracy - od -10 do 50.

Dane techniczne
Technologia druku Bezpośredni druk termiczny
Rozdzielczość 203 dpi
Prędkość druku 250 mm/sek
Maks. szerokość druku 80 mm
Maks. szerokość taśmy 80 mm
Pamięć 32 KB
Interfejsy USB, Ethernet, szuflada kasowa, (Wi-Fi и Bluetooth opcja)
Kody kreskowe UPC-A / UPC-E / JAN13 (EAN13) / JAN8 (EAN8) / CODE39
/ ITF / CODABAR / CODE93 / CODE128 / QRCODE
Języki programowania ESC / POS
Metoda oddzielania papieru Obcinarka automatyczna, gilotyna
Żywotnosć obcinarki 1,5 miliona cięć
Żywotnosć głowicy termicznej 150 km
Temperatura pracy Od 0 do 50 ℃
Wilgotność Od 10 do 80%
Wymiary 204x147x138 mm
Waga 0,83 kg

Aby podłączyć drukarkę G-printer GP-D80 za pomocą interfejsu USB lub Ethernet, należy zainstalować sterownik, który można pobrać z naszej strony.

Podczas instalacji należy wybrać żądany interfejs połączenia i aktywować sterownik.

Aby podłączyć drukarkę G-printer GP-D801 za pomocą interfejsu Ethernet, uruchom oprogramowanie narzędziowe (GPrinter SettingTool.exe) w celu zmiany ip, fizycznie podłącz USB do drukarki, ustaw interfejs połączenia USB w narzędziu, naciśnij Ethernet Setup przycisk, zmień ip na żądane -> Set new ip -> (komunikat o zmianie ip). Następnie upewnij się, że adres IP został zmieniony (podłącz drukarkę do tej samej sieci, co komputer z uruchomionym narzędziem, możesz użyć routera), zmień interfejs połączenia Ethernet w narzędziu, wprowadź nowy adres IP drukarki , naciśnij przycisk Basic Function -> Print Selftest Page, jeśli wydruk się nie udał, to wszystkie ustawienia sieciowe są prawidłowe i można zainstalować sterownik. Podczas instalacji sterownika możesz wybrać dowolną nazwę modułu (np. GP-80250N) -> utwórz port sieciowy (Standart TCP/IP port) z wymaganym ip -> Nie znaleziono urządzenia w sieci -> wybierz Inny (ustawienia - ROW) , port 9100) , po utworzeniu portu wybierz go z listy -> Install. Następnie przejdź do Panel sterowania->Urządzenia i drukarki, wybierz naszą drukarkę, spróbuj wydrukować.

Do pracy na wąskiej taśmie należy wybrać odpowiedni sterownik na 58 mm, a także zwrócić uwagę na to, aby nasi pracownicy wysłali przegrody do pracy na wąskiej taśmie paragonowej.

OSTATNIO OGLĄDANE