CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wykrywacze walut

Detektory walut to urządzenia do sprawdzania autentyczności banknotów, bez których nie sposób wyobrazić sobie pracy przedsiębiorstwa ćwiczącego gotówkę. Oferujemy do sprzedaży testery banknotów, które wyróżnia niski koszt, łatwość obsługi i wysoki poziom niezawodności.

Większość oferowanych przez nas wykrywaczy walut posiada ultrafioletową lampę LED, która nie wymaga wymiany przez cały okres użytkowania i nie traci jasności. Co więcej, detektory LED UV mają niski pobór mocy. Ale w naszym asortymencie są również lampy UV-detektory walut. Niektóre wykrywacze banknotów są wyposażone w niezawodną metalową obudowę, która również znacznie wydłuża ich żywotność.

Proste wykrywacze walut sprawdzają elementy widoczne w ultrafiolecie, ale wiele testerów banknotów posiada wielopoziomowy system zapobiegania fałszerstwom (nie tylko za pomocą znaków UV i pasm UV, ale także według rozmiaru, znaków wodnych, kolorowych włókien, pasków magnetycznych, specjalnego papieru itp. ) i są przeznaczone do pracy z różnymi rodzajami walut (PLN, EUR, ITL, UAH, USD).

Przenośne testery do banknotów mogą być zasilane bateriami, kompaktowe wykrywacze walut sprawdzają banknoty i dokumenty A5. Do sprawdzania gotówki w paczkach zalecane są detektory walut A4, automatyczne wykrywacze walut i liczarki banknotów.

Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy artykuł o tym, czym jest wykrywacz walut, jak wybrać odpowiedni detektor walut, ile kosztuje tester banknotów.