CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Xprinter XP-58IIK Drukarka paragonów POS USB+BТ+Wi-Fi, 58 mm

Nasz wybór
Drukarka paragonowa Xprinter XP-58IIKDrukarka paragonowa POS Tornado K80

Xprinter XP-58IIK Drukarka paragonów POS USB+BТ+Wi-Fi, 58 mm

173 zł
141 zł netto


Mówimy po polsku!
Говоримо українською!
We speak english!
¡Hablamos español!
Мы говорим по-русски!

Poproś o telefon

Jeśli potrzebujesz kompaktowej, niezawodnej, wydajnej, ale budżetowej drukarki Bluetooth, WiFi do drukowania paragonów w celu zorganizowania pracy stanowiska kasowego w minimarkecie, kawiarni, restauracji lub magazynie, polecamy model drukarki POS Xprinter XP-58IIK z taśmą o szerokości 58 mm. Ogromną zaletą jest to, że do obsługi drukarki można wykorzystać interfejsy połączeń: Bluetooth, WiFi, USB. Wiele aplikacji do XP-58IIK dostępne do zainstalowania na tablecie, a nawet na smartfonie, co zezwalia podłączyć do nich Xprinter XP-58IIK za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi. Dodatkowo standardowa konfiguracja zawiera złącze RJ-11 do podłączenia szuflady kasowej.

Drukarka do paragonów POS Xprinter XP-58IIK charakteryzuje się bardzo kompaktowymi wymiarami oraz stylową, sześcienną konstrukcją z zaokrąglonymi krawędziami, co pozwala na zainstalowanie jej na minimalnej przestrzeni, a w razie potrzeby przeniesienie w inne miejsce pracy. Ponadto tę drukarkę można skonfigurować do wystawiania paragonów zarówno w pionie, jak iw poziomie, w górę i do przodu. Dzięki temu można jej umieścić pod ladą sklepową.

Drukarka paragonowa POS XP-58IIK posiada prędkość druku 90 mm/s oraz funkcję sygnalizacji dźwiękowej w przypadku braku taśmy drukującej. Drukarka paragonów Xprinter XP-58IIK jest kompatybilna z większością nowoczesnych systemów operacyjnych, może drukować nie tylko wszystkie popularne rodzaje kodów kreskowych, ale także logotypy czy elementy graficzne.

Warto również zaznaczyć, że drukarka do paragonów POS XP-58IIK posiada niezawodną plastikową obudowę.

Ten model drukarki paragonów NIE jest wyposażony w obcinarkę taśmy paragonowej. Model z obcinarką do druku na wąskiej taśmie 58 mm - sieciowa drukarka paragonów Xprinter XP-C58H. Do drukowania na szerokiej taśmie można wybrać drukarkę POS Xprinter XP-E200M USB, a jeśli potrzebujesz kupić drukarkę Ethernet do podłączenia do lokalnej sieci komputerowej, zwróć uwagę na niedrogą drukarkę G-printer GP-D801.

Zalety drukarki paragonów Xprinter XP-58IIK:

- interfejsy połączeń: Bluetooth, WiFi, USB

- wystawienie czeku w górę iw przód

- stylowa kompaktowa konstrukcja

- przyzwoity poziom niezawodności

 - maksymalna szerokość druku – 48 mm

- maksymalna szerokość papieru - 58 mm

- niska cena

Dane techniczne do drukarki paragonów Xprinter XP-58IIK
Metoda druku Bezpośredni druk termiczny
Rozdzielczość druku 203 dpi
Prędkość druku 90 mm/sek
Maks. szerokość taśmy 58 mm
Maks. szerokość druku 48 mm
Obcinak automatyczny Nie
Żywotność głowicy termicznej 50 km
Wydanie paragonu Poziome i pionowe
Obsługiwane kody kreskowe UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODE39, ITF, CODABAR, CODE93, CODE128, QRCODE
Interfejsy USB, cash drawer, Bluetooth, Wi-Fi
Kraj produkcji Chiny
Zasilacz

110/220 V AC, 50~60 Hz,
12 V DC, 2,6 A

Wymiary 120 х 110 х 112.7 mm
Waga 0,498 kg

 

Żywotność głowicy termicznej

Broszura producenta drukarki paragonów Xprinter XP-58IIK znajduje się tutaj.

Instrukcja konfiguracji drukarki paragonów POS Xprinter XP-58IIK

Wszystkie ustawienia Xprinter XP-58IIK są dokonywane za pomocą programu użytkowego dołączonego do drukarki (Tools >XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe), istnieje opis instalacji w języku angielskim. Aby to narzędzie mogło połączyć się z drukarką, musisz zainstalować sterownik (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77, musisz wybrać wymagany system operacyjny i serię drukarek - XP58, tylko port USB jest automatycznie rozpoznawany, czyli po instalacji nie jest wymagana żadna konfiguracja). Po zainstalowaniu sterownika (podczas instalacji zaznacz pole wyboru w polu USB, po zainstalowaniu sterownika podaj nazwę, np. xp58_usb), drukarka może drukować, gdy drukarka jest podłączona kablem USB. Jeśli drukowanie jest dostępne, możesz zainstalować inne sterowniki (COM, WIFI, Bluetooth).

Instalowanie sterownika COM: Podłącz drukarkę do komputera kablem COM, zainstaluj sterownik (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77 podczas instalacji, określ wymagany system operacyjny, serię drukarki - ХР58 i zaznacz pole wyboru w rubryce Other). Po zainstalowaniu sterownika zmień jego nazwę (na przykład xp58_COM), konfiguracja tego sterownika sprowadza się do wybrania portu (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia>Prawy przycisk myszy na xp58_COM>Właściwości drukarki>Porty>Wybierz port COM komputera do którego podłączona jest drukarka, na przykład COM1). Następnie możesz sprawdzić sterownik, drukując stronę testową (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia>kliknij prawym przyciskiem myszy xp58_COM>Właściwości drukarki>Wydrukuj stronę testową).

Możliwe jest również sprawdzenie działania przez port COM bez instalowania sterownika za pomocą programu użytkowego (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe>Port Select>COM), a następnie naciśnij przycisk Print (zostanie wydrukowany tekst przykładu programu użytkowego).

Ustanowienie połączenia WIFI: podłącz drukarkę do komputera kablem USB, uruchom narzędzie (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe) Port Select >USB> naciśnij przycisk Advanced > naciśnij przycisk Set Net > wprowadź niezbędne dane (np. Net Setting: Ip Adress: 192.168.1.135, NetMask 255.255.255.0, GateWay 192.168.1.1 wciśnij górny przycisk Set above contents > drukarka powinna wydrukować 2 komunikaty o rozpoczęciu i zakończeniu ustawienia; WIFI Setting: SSID , WIFI Key <Hasło sieci WIFI>, Key Type wybierz WPA2_AES_PSK > Naciśnij dolny przycisk Set above contents). To kończy przygotowanie drukarki do pracy przez WIFI i możesz zainstalować sterownik WIFI (Driver>Windows Driver>XPrinter Driver Setup V7.77 podczas instalacji musisz wybrać wymagany system operacyjny, serię drukarek - ХР58 i zaznaczyć pole wyboru Other). Po zainstalowaniu sterownika zmień nazwę (na przykład xp58_WIFI). Konfiguracja tego sterownika sprowadza się do utworzenia portu (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia>Prawy przycisk myszy na xp58_WIFI>Właściwości drukarki>Porty>Dodaj port>Standardowy port TCP/IP>kliknij przycisk Nowy port>Dalej>Wprowadź nazwę i adres IP (na przykład 192.168.1.135>po wyszukaniu>Inne>Ustawienia (RAW, port 900)>kliknij przycisk Gotowe) Następnie możesz sprawdzić działanie sterownika drukując stronę testową (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia>Prawy przycisk myszy na xp58_WIFI>Właściwości drukarki>Wydrukuj stronę testową).

Możesz przetestować działanie przez WIFI po przygotowaniu drukarki do pracy przez WIFI bez instalowania sterownika, korzystając z narzędzia (Narzędzia>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe>Wybór portu>NET), a następnie nacisnąć przycisk Drukuj (tekst przykładu narzędzia zostanie wydrukowany).

Ustanowienie połączenia Bluetooth (komputer/laptop musi mieć interfejs Bluetooth): Najpierw podłącz drukarkę do komputera kablem USB, uruchom narzędzie (Tools>XPrinter test V3.2C>Xprinter.exe) Port Select >USB> naciśnij przycisk Advanced > naciśnij przycisk Set Bluetooth>wprowadź niezbędne dane (BT NAME: na przykład xp58, BT PINKEY: na przykład 123456)> naciśnij przycisk Set, po chwili drukarka wyda sygnał świetlny i dźwiękowy, który wskazuje że jest gotowy do nawiązania połączenia Bluetooth. Do komputera musi być dodane urządzenie Bluetooth. Można to zrobić poprzez panel sterowania za pomocą kreatora konfiguracji urządzenia Bluetooth lub kreatora konfiguracji drukarki wybierając urządzenie Bluetooth (np. xp58) i podając hasło (np. 123456), które wpisujemy w drukarce, gdy przygotowuje się ona do połączenia Bluetooth. Po nawiązaniu połączenia Bluetooth między komputerem a drukarką do komputera dodawany jest dodatkowy port COM, np. COM7 z oznaczeniem Bluetooth. Następnie możesz zainstalować sterownik, który będzie używany do obsługi Bluetooth. (Sterownik>Sterownik Windows>XPrinter Driver Setup V7.77 podczas instalacji wybierz wymagany system operacyjny, serię drukarek - XP58 i zaznacz pole wyboru/zaznacz pole Inne). Po zainstalowaniu sterownika musisz zmienić jego nazwę (na przykład xp58_BT). Konfiguracja tego sterownika jest myląca. Następnie możesz zainstalować sterownik, który będzie używany do obsługi Bluetooth. (Driver>Windows Driver >XPrinter Driver Setup V7.77 podczas instalacji wybierz wymagany system operacyjny, serię drukarek - XP58 i zaznacz pole wyboru Other). Po zainstalowaniu sterownika musisz zmienić jego nazwę (na przykład xp58_BT). Konfiguracja tego sterownika sprowadza się do wyboru wcześniej zainstalowanego dodatkowego portu COM (na przykład COM7). (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia>Prawy przycisk myszy na xp58_WIFI>Właściwości drukarki>Porty>COM7) Następnie możesz sprawdzić sterownik, drukując stronę testową (Panel sterowania>Drukarki i urządzenia> Prawy przycisk myszy na xp58_BT>Właściwości drukarki >Wydrukuj stronę testową.