+48 536 496 809

info@codeon.net.pl

0
 x 
Pusty koszyk

Wagi

Wagi są wszechobecne we wszystkich przedsiębiorstwach handlowych, w których konieczna jest sprzedaż towarów ważonych. Istnieje wiele odmian wag, wśród których wagi z drukiem etykiet stają się coraz bardziej popularne. Takie urządzenia maksymalnie upraszczają proces obsługi klienta, ponieważ ważenie jest połączone z procesem drukowania etykiet samoprzylepnych, co zapewnia również przejrzystość przedsiębiorstwa i umożliwia dokładniejsze rozliczanie sprzedawanych produktów.

Wagi z drukiem etykiet są stosowane w sklepach do wstępnego pakowania towarów, w parkietach handlowych z ladami, obsługiwanymi przez sprzedawców, a także do organizowania procesu samoobsługi.
Wagi handlowe można kontrolować za pomocą programowalnej klawiatury, a także za pomocą ekranów dotykowych, co sprawia, że obsługa tych urządzeń jest bardzo prosta i zrozumiała dla każdego użytkownika.
Komputerowe wagi są używane głównie do organizowania samoobsługi w parkietach handlowych dotyczących sprzedaży warzyw, owoców, słodyczy, a także produktów sypkich.
Przewodni specjaliści centrum serwisowego naszej firmy opracowali unikalną technologię modyfikacji prostych wag detalicznych z drukiem etykiet na komputerowe wagi dotykowe do samoobsługi - „wagi komputerowe z drukowaniem etykiet Iterator-15 ”. Takie rozwiązanie jest znacznie bardziej opłacalne ekonomicznie niż zakup komputerowych wag od znanych producentów.

4 925 zł
Артикул: CAS CL3500-J-IB
5 100 zł
Артикул: CAS CL3500-J-IP
5 700 zł
Артикул: CL5000J-15IB
5 825 zł
Артикул: CL5000J-IP/R
8 425 zł
Артикул: CL5000J-15IS
Wyświetlone 1 - 8 z 8