CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Skup używanych wag etykietujących

Elektroniczne wagi handlowe są dość duże i dlatego zajmują dużo miejsca. Jeśli waga nie zostanie sprzedana od razu po demontażu, to nie tylko bez pracy zbiera kurz, rdzewieje, psuje się, ale nadal generuje koszty magazynowania. Zwykle wagi handlowe eksploatowane są w najtrudniejszych warunkach, wewnątrz obudowy gromadzi się brud, co często prowadzi do awarii. A przed demontażem i wysłaniem do przechowywania wagi rzadko poddawane są diagnostyce i czyszczeniu, tak jak w naszym serwisie, który naprawia wagi etykietujące. Ponadto technologie rozwijają się bardzo szybko, urządzenia stają się przestarzałe i wkrótce używane wagi etykietujące mogą nie być potrzebne nikomu, nawet dla części zamiennych.

Jeżeli wymieniasz wagi na nowe, dokonujesz rebrandingu lub decydujesz się na likwidację firmy, pomożemy Ci rozwiązać problem związany ze sprzedażą urządzeń ważących. Zajmujemy się zakupem używanego sprzętu handlowego (skup kolektorów danych, skup drukarek etykiet) a w szczególności interesują nas wagi handlowe etykietujące używane DIGI, Mettler Toledo, CAS, Sztrich-M). Jesteśmy gotowi do rozważenia propozycji wag w różnych stanach, być może uda nam się wykorzystać niektóre na części zamienne do wag.

W przypadku dużych ilości realizujemy odbiór sprzętu sklepowego z Twojego punktu: sklepu, centrum dystrybucyjnego, magazynu czy obiektu sektora usługowego (restauracja, kawiarnia, fast food). Koszt możemy określić po kontroli. Podaj informacje o numerze katalogowym części (znajdującym się na tabliczce znamionowej), stanie wagi etykietującej i głowicy drukującej (konieczne jest wykonanie wydruku próbnego), zdjęcia oraz wideo urządzenia.

Zwróć uwagę na nasze inne usługi, takie jak części zamienne do wag, skup drukarek etykiet, skup skanerów kodów kreskowych w Polsce.