CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wagi sklepowe

Wagi handlowe są niezbędnym wyposażeniem dla wszystkich przedsiębiorstw handlowych zajmujących się towarami ważonymi. Obecnie wagi elektroniczne są prawie spotykane na każdym kroku. Wagi tego typu mają elegancki, nowoczesny design, niezawodne i trwałe mechanizmy wewnętrzne oraz zapewniają dokładne i szybkie ważenie towarów przy minimalnym błędzie, co również pozytywnie wpływa na wizerunek sklepu.

Wagi elektroniczne są prawie zawsze wyposażone w dwa wyświetlacze (dla sprzedawcy i kupującego), które wyświetlają informacje o wadze, koszcie produktu, a także jego cenie. Wagi handlowe mogą być dwojakiego rodzaju:
- z wysięgnikiem na wyświetlacz;
- bez wysięgnika.
Wagi z wysięgnikiem są wygodniejsze w użyciu, ponieważ informacje o produkcie są wyświetlane na wysokości oczu kupującego. Ponadto wiele modeli wag ma podwójną dyskrecję, w których ważenie towarów o wadze do 6 kg, mają błąd mniejszy, a wagi od 6 do 11 kg - większy. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie sprzedaży wag, jak nowych tak i używanych, oraz naprawy, modernizacji i odnawianiu wag. Jeśli potrzebujecie Państwo wag wysokiej jakości w przystępnej cenie, prosimy o kontakt pod numery wskazane na stronie, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.