CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Aby zakup urządzenia do drukowania etykiet i kodów kreskowych był jak najbardziej opłacalny i funkcjonalny, warto poznać główne cechy drukarek etykiet, które są obecnie oferowane na rynku. Ważny jest przede wszystkim zakres zastosowania oraz wolumen druku jaki musi wykonać drukarka i na podstawie tych danych można wybrać albo biurkową drukarkę kodów kreskowych o maksymalnym obciążeniu do 2000 etykiet dziennie, albo półprzemysłową drukarkę o maksymalnej wydajności do 10 000 etykiet dziennie lub wysoce niezawodną, wytrzymałą drukarkę przemysłową, która przeznaczona jest do pracy w trudnych warunkach i przy całodobowym obciążeniu. Oferujemy na sprzedaż szeroką gamę przenośnych drukarek etykiet, które mają ograniczenia w dziennych obciążeniach, ale są wygodne podczas pracy w magazynach, w terenie, na produkcji i w supermarketach, ponieważ umożliwiają wydruk etykiety bezpośrednio na miejscu jego stosowania.

Kluczowe znaczenie mają również szerokość druku, opcje bezpośredniego druku termicznego i termotransferowego, rozdzielczość druku (203 dpi, 300 dpi, 600 dpi), a także zestaw wbudowanych interfejsów połączeniowych integrujących drukarkę kodów kreskowych z lokalnym systemem komputerowym .

Możesz również kupić u nas używane drukarki kodów kreskowych, które zostały zdiagnozowane iw razie potrzeby naprawione/zmodernizowane w naszym centrum serwisowym. Używane drukarki etykiet są znacznie tańsze oraz posiadają 6-miesięczną gwarancję.

Najlepszą drukarkę etykiet do konkretnego zastosowania można wybrać za pomocą tej tabeli porównawczej. Ponadto, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości i funkcjonalnej drukarki etykiet w najlepszej cenie i na najkorzystniejszych warunkach, zadzwoń do nas, a nasi menedżerowie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Tabela charakterystyk drukarek kodów kreskowych Zebra