CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Chcielibyśmy opowiedzieć o wystawie RetailShow 2023 w Warszawie, w której w dniach 22-23 listopada uczestniczyła nasza firma Codeon https://www.codeon.net.pl/. Nasze stoisko z ekologicznym numerem CO2 przyczyniło się do rozwoju rynku detalicznego, prezentując ekologiczne i energooszczędne produkty do automatyzacji w sklepach. Ponieważ po pierwsze, przedstawiliśmy rynkowi nowe niedrogie i wysokiej jakości kioski samoobsługowe SAM4S Astra, które:

- poprawiają jakość powietrza 😊 wrażenia z wizyty w lokalu

- jest normalnym składnikiem powietrza 😊 nowoczesnego obiektu handlowego

Kioski samoobsługowe Sam4s Astra

Duża ilość CO2 powoduje u człowieka obniżenie częstotliwości oddychania lub objętości oddechowej, a duża ilość terminali samoobsługowych zwiększa poziom przyjemności z procesu dokonywania zakupów. Drukarki POS G-Cube i Giant-100 firmy SAM4S są obecnie uznawane za najbardziej żywotne i skuteczne rozwiązanie do drukowania paragonów.

POS Drukarki paragonowe Sam4s

Dwutlenek węgla CO2 jest kluczowym elementem procesu fotosyntezy. Natomiast przedstawione przez nas na wystawie nowe terminale danych Chainway są ważnym elementem automatyzacji procesów w sklepie. Ekonomiczne kolektory danych Chainway, których cena jest niższa od konkurentów, mają wysoką jakość komponentów i montażu. Pokazaliśmy łatwość wykorzystania terminali Chainway do skanowania różnych typów kodów kreskowych za pomocą terminali z klawiaturą i bez.

Kolektory danych, terminale Chainway

W stanie stałym dwutlenek węgla CO2 jest używany jako środek chłodzący „suchy lód” w handlu detalicznym, a przedstawione na naszym stoisku praktyczne systemy POS Detaik są używane w handlu detalicznym jako główne miejsce pracy kasjera. Nowe procesory, technologia bezwentylatorowa, bezramkowy wyświetlacz, niska cena terminali POS Detaik – to niektóre z zalet tej marki.

Terminale dotykowe POS Detaik

Systemy chłodzenia CO2 są powszechnie stosowane w supermarketach do przechowywania produktów i przedłużania ich trwałości, a skanery kodów kreskowych Mindeo są używane do skrócenia czasu oczekiwania i obsługi przy kasie. Posiadają wysokiej jakości moduły skanujące, które łatwo radzą sobie z uszkodzonymi kodami 1D i 2D na błyszczącej lub zakrzywionej powierzchni, z „cyfrowymi” kodami z elektronicznych nośników.

Skanery kodów kreskowych Mindeo

Odkryj nowe możliwości zwiększenia wydajności pracy z terminalami danych Chainway, kioskami samoobsługowymi SAM4S Astra, drukarkami paragonów SAM4S, skanerami kodów kreskowych Mindeo https://mindeo.com.ua/, terminalami POS Detaik, drukarkami etykiet, z częściami zamiennymi do naprawy terminali danych PDA/PDT!

Skontaktuj się z nami, bo tak jak do fotosyntezy potrzebny jest CO2, tak samo wyposażenie do automatyzacji jest potrzebne dla nowoczesnego sklepu detalicznego lub hurtowego!