CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek Zebra

W naszym centrum serwisowym wykonujemy diagnostykę i naprawę wszystkich modeli drukarek etykiet Zebradrukarek biurkowych do druku kodów kreskowych, modeli półprzemysłowych i przemysłowych, a także Zebra terminali.

Podejmujemy się napraw drukarek kodów kreskowych Zebra i napraw kolektorów danych Zebra, nawet jeśli nie są już objęte gwarancją, wykonując naprawę bezpośrednio w naszym warsztacie, z częściami dostarczonymi przez producenta lub, jeśli cena jest ważna dla klienta, odpowiednimi zamiennikami . Jeżeli cena naprawy drukarki jest zbyt wysoka i zastanawiasz się, czy opłaca się naprawiać drukarkę? - zwróć uwagę, że prowadzimy skup drukarek Zebra i Godex.


Jeżeli nie macie Państwo sprzętu zastępczego, oferujemy usługę ‘Wypożyczalnia drukarek etykiet’. Często do nas zgłaszają się osoby potrzebujące wypożyczenia drukarek na krótki okres, na czas rejestracji na targi, konferencje, przeprowadzania rocznej inwentaryzacji. Więc jeśli zadajesz sobie pytanie Ile kosztuje wynajem drukarki etykiet – zadzwoń do nas, ponieważ cena wypożyczenia drukarek kodów kreskowych zależy od liczby dni.

Przekazując drukarkę do etykiet na naprawę serwisantowi, który nie jest obeznany z marką Zebra, możesz spotkać się z ryzykiem niskiej jakości naprawy lub opóźnienia z powodu braku części zamiennych, które będzie musiał poszukać. Większość drukarek do kodów kreskowych ma kompaktowe rozmiary. Szybka dostawa przez operatorów logistycznych umożliwia wysłanie do naszego serwisu w Poznaniu drukarki do etykiet na naprawę z dowolnego miasta w Polsce: Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Łódź, Wrocław.


Oferujemy następujące usługi naprawy drukarek Zebra:

- Wymiana głowic drukujących;

- Wymiana rolek i pasków napędowych;

- Wymiana lub naprawa płyty głównej;

- Naprawa i kalibracja czujników etykiet;

- Naprawa zasilaczy;

- Wymiana transformatorów;

- Naprawa wyświetlaczy;

- Instalacja kart sieciowych i Wi-Fi;

- Instalacja płyt interfejsu Centronics i RS-232;

- Montaż obcinaków i nawijarek;

- Rozszerzenie pamięci;

- Oferujemy również aktualizacje oprogramowania układowego (Firmware).


Jeśli nie znasz jak ustawić właściwości drukarki, pomożemy Ci skonfigurować drukarkę Zebra, ponieważ ustawienia drukarki, takie jak intensywność i szybkość druku, mogą wpływać na jakość drukowania kodów kreskowych. Głowicę drukującą możemy wyczyścić pisakiem do czyszczenia głowic, ponieważ nierówna jakość druku na przykład, puste linie w kodach kreskowych lub obrazach, mogą być wynikiem zabrudzonej głowicy drukującej. Warto również skontaktować się z nami w celu konfiguracji i naprawy drukarki kodów kreskowych, jeśli Drukarka Zebra nie drukuje etykiet, Drukarka Zebra drukuje puste etykiety, Drukarka Zebra źle drukuje lub jeśli masz pytania Jak ustawić drukarkę Zebra?, Jaki program do tworzenia etykiet?

Jeśli nie znasz jak polaczyć drukarkę z siecią lub drukarka nie może zostać automatycznie skalibrowana, jeśli występują problemy z drukowaniem - możemy ręcznie skalibrować drukarkę Zebra. W trakcie diagnostyki możemy też wyczyścić obcinarkę ponieważ jeśli niedbale przecina etykiety lub je zgniata, jego ostrza również wymagają czyszczenia. A żeby wydłużyć żywotność modułu tnącego po wyczyszczeniu ostrzy, nałożymy na nie smar.

Nie zapominaj, że różne typy drukarek (biurkowe, półprzemysłowe i przemysłowe drukarki etykiet, mobilne drukarki kodów kreskowych) są przeznaczone do różnych codziennych obciążeń. W przypadku drukowania większej liczby etykiet niż zalecana głowica drukująca może się przegrzać. W takim przypadku poczekaj, aż drukarka Zebra ostygnie. Drukowanie zostanie automatycznie wznowione, gdy elementy głowicy drukującej ostygną do akceptowalnej temperatury roboczej.

Ale jeśli cała głowica lub niektóre jej elementy staną się bezużyteczne - pamiętaj, że oprócz części zamiennych możesz kupić głowice drukujące (203 dpi, 300 dpi, 600 dpi), pisaki do czyszczenia głowic, materiały eksploatacyjne (nie- oryginalne i oryginalne etykiety i taśmy barwiące Zebra).

Serwis NAPRAWA DRUKAREK ETYKIET ZEBRA