CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa monitorów POS

Jeśli potrzebujesz naprawy monitorów POS SAM4S lub Detaik skontaktuj się z nami - oferujemy profesjonalną obsługę, szybkość i konkurencyjne ceny. Nasza firma jest autoryzowanym serwisem naprawy monitorów POS SAM4S i Detaik w Polsce, w związku z czym prowadzimy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne monitorów POS oraz naprawy terminali komputerowych POS SAM4S i Detaik. Obecność centrum serwisowego w Polsce znacznie skraca czas naprawy. Sprzętu nie trzeba wysyłać do innych krajów, tracąc czas na dostawę.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną diagnostykę w przypadku napraw pogwarancyjnych u nas, gwarancję na każdą wykonaną naprawę oraz użyte części zamienne. Informacje o procedurze wysyłki sprzętu POS do naprawy oraz różnych typach obsługi, naprawy gwarancyjnej i pozagwarancyjnej, znajdą Państwo tutaj.

Podczas napraw wykorzystujemy oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne, a także na życzenie klienta najwyższej jakości zamienniki. Obecność własnego magazynu części zamiennych i podzespołów, ścisła współpraca z producentami sprzętu pozwala nam znacznie przyspieszyć terminy i obniżyć koszty napraw. Szybkość osiąga się bez utraty jakości. Jeśli konieczne jest zainstalowanie rzadkiej części, termin wydłuża się do kilku dni.


Główne obszary działalności naszego serwisu

do naprawy monitorów POS

                      Naprawa monitorów POS SAM4S
                      Naprawa monitorów POS Detaik

Wyróżnia nas rzetelność świadczonych przez nas usług - dbamy o to, aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach producentów. Wybierając nas, otrzymujesz gwarancję, że serwis i naprawa monitorów POS SAM4S i Detaik będzie wykonywana zgodnie z dokumentacją i zaleceniami producenta przez doświadczonych serwisantów.

Jeśli potrzebujesz usługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej naprawy monitorów POS szybko i z gwarancją - skontaktuj się z naszym autoryzowanym centrum serwisowym SAM4S i Detaik. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac serwisowych od reinstalacji oprogramowania po wymianę głównych jednostek urządzenia. Zapraszamy do współpracy!

Serwis naprawa MONITOROW POS DOTYKOWYH