CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wynajem drukarek etykiet

Wynajem drukarek kodów kreskowych i wynajem kolektorów danych to doskonały wybór, jeśli Twoja firma musi wykonywać operacje, które są wykonywane rzadko i w przyszłości nie będzie potrzeby codziennego korzystania z tego typu urządzeń. Np. w celu przeprowadzenia rocznej lub kwartalnej inwentaryzacji towarów lub środków trwałych w magazynie/zakładzie produkcyjnym lub w sklepie/biurze. Lub potrzebujesz zautomatyzować rejestrację gości na wydarzenie (targi, konferencję). W takich przypadkach nie ma sensu wydawać pieniędzy na zakup nowego sprzętu, który od razu po zakończeniu wydarzenia/pracy nie będzie już potrzebny.

Poza tym bez niezbędnego doświadczenia i wiedzy spędzisz dużo czasu na przygotowaniu sprzętu do pracy, a czasem opracowaniu niezbędnego oprogramowania. Przecież do przeprowadzenia inwentaryzacji potrzebne jest oprogramowanie do kolektorów danych.

Właśnie dla takich przypadków nasza firma świadczy usługi takie jak wynajem drukarek etykiet, wynajem kolektorów magazynowych i skanerów kodów kreskowych, a także oprogramowanie dla terminali danych.

Wypożyczane produkty są wstępnie skonfigurowane i kontrolowane pod względem jakości, więc nie musisz tracić na to czasu. Oprogramowanie inwentaryzacyjne może być zainstalowane na kolektorach danych, a Twoi pracownicy mogą zostać przeszkoleni w zakresie ich obsługi. Jeśli w trakcie eksploatacji pojawią się jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą.

Sprzęt można odebrać z magazynu osobiście. Możesz także zamówić dostawę, a my wyślemy kolektory danych Zebra/Motorola, czytniki kodów kreskowych i drukarki etykiet Zebra za pośrednictwem wygodnej dla Państwa usługi kurierskiej.

Staramy się stale wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Z nami możesz uzyskać dobre zniżki na wynajem. W zależności od okresu wynajmu cena wynajmu kolektorów danych i drukarek etykiet może ulec obniżeniu. Jeśli wynajmiesz drukarkę etykiet na miesiąc, znacznie obniży to Twoją średnią cenę dzienną.