CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa kolektorów danych Zebra

Nawet najwyższej jakości urządzenia ulegają naturalnemu zużyciu, które prędzej czy później prowadzi do awarii sprzętu, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty przeznaczone dla przedsiębiorstw, takie jak kolektory skanery magazynowe lub kolektory sklepowe. Jeśli potrzebujesz naprawy wyświetlacza terminala mobilnego Zebra, jeśli nie działa ekran dotykowy Twojego kolektora Zebra, dotyk nie ładuje się, ekran nie reaguje na dotyk, jeśli masz problemy z akumulatorem do kolektora danych, terminal magazynowy nie skanuje lub działa wolno, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasza firma oferuje usługi wyszkolonych inżynierów serwisowych, w celu rozwiązania wszystkich problemów występujących obecnie w terminalach mobilnych Zebra i naramiennymych kolektorach danych Zebra. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, rozwiązań z zakresu naprawy terminali Zebra we własnym warsztacie - centrum serwisowym Zebra.

Istnieje wiele przyczyn awarii terminali, ale wśród nich najczęstsze to: uszkodzenia fizyczne, zawilgocenie elementów wewnętrznych, awarie oprogramowania. Uszkodzenia mechaniczne są najczęściej charakterystyczne dla terminali magazynowych, ponieważ pracownicy magazynu bardzo często muszą odłożyć urządzenie, aby podnieść pudełko lub produkt. W tym czasie dochodzi do upadków, które pozostawiają nie tylko defekty na ciele, ale także mogą poważnie zakłócić położenie elementów wewnętrznych.


Możliwe usterki terminali Zebra:

- Obudowa jest uszkodzona;

- Wyświetlacz jest pęknięty;

- Terminal mobilny nie ładuje się;

- Komputer mobilny nie włącza się lub wyłącza się mimowolnie;

- Wystąpił błąd;

- Przednia lub tylna kamera nie działa;

- Moduł skanowania nie działa;

- Przycisk spustowy skanera nie działa;

- Uszkodzone złącze ładowarki;

- Głośnik nie działa (piszczy);

- Brak reakcji klawiszy na naciskanie.


Naprawiamy uszkodzenia ekranów, baterii, przycisków, mikrofonów, kamer oraz oprogramowania (systemów operacyjnych). Jedną z często zamawianych usług jest oprogramowanie układowe kolektora Zebra (aktualizacja firmware). Przeprowadzamy naprawy terminali z różnymi modułami skanującymi i systemami operacyjnymi: Android, Windows.

Jeżeli nie masz sprzętu zastępczego, oferujemy usługę ‘Wypożyczalnia kolektorów danych’. Często do nas zgłaszają się osoby potrzebujące wynajmu terminali mobilnych na krótki okres, na czas rejestracji zwiedzających targi, konferencje, przeprowadzania rocznej inwentaryzacji, w okresach szczytowego obciążenia w dni świąteczne.

W naszym magazynie zawsze posiadamy oryginalne i nieoryginalne części zamienne do terminali danych, dzięki czemu naprawy odbywają się znacznie szybciej, bez żadnych opóźnień. Jeśli potrzebujesz przeprowadzić naprawę przy bardzo ograniczonym budżecie - możemy zaproponować naprawę na używanych częściach. Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest skup używanych terminali Zebra. Do naprawy możemy użyć niektórych części zamiennych z używanych kolektorów Zebra. Wykonaniu prac towarzyszy gwarancja na naprawy oraz części zamienne użyte w procesie naprawy.


Posiadamy nie tylko części zamienne (wyświetlacze, taśmy połączeniowe, klawiatury), ale także wszystkie podzespoły, których może potrzebować Twój inwentaryzator kolektor danych - akumulatory Zebra, ładowarki i stacje ładująco-komunikacyjne Zebra, zasilacze, kable komunikacyjne snap-on, etui ochronne i pokrowce na terminale Zebra.

Serwis naprawa KOLEKTOROW DANYCH ZEBRA