CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek etykiet GoDEX

Drukarka etykiet to urządzenie, które zawiera zarówno części mechaniczne (koła zębate, wały, rolki), jak i części elektroniczne. Dlatego jego długa i niezawodna praca zależy od prawidłowego ustawienia, stosowania wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, terminowej konserwacji, regularnego czyszczenia i profesjonalnej naprawy. Z doświadczenia możemy śmiało powiedzieć, że takim problemom jak źle wydrukowane kody kreskowe, zaginanie się etykiety i zacinanie się taśmy barwiącej, zgniatanie etykiety często można zapobiec poprzez terminowe czyszczenie głowicy drukującej, czujników, rolek, obcinarki. Szeroki zakres usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje konfigurację, czyszczenie, diagnostykę i naprawę drukarek etykiet GoDEX, a także naprawę drukarek etykiet Zebra.


Pierwszym etapem, bez którego nie da się przeprowadzić pełnej naprawy drukarek kodów kreskowych GoDEX, jest diagnostyka podstawowa. Nasi serwisanci po sprawdzeniu drukarki termicznej GoDEX lub drukarki termotransferowej dokonują wstępnej wyceny i ogłaszają termin prac renowacyjnych. Następnie informujemy Cię o koszcie naprawy i przystępujemy do usuwania usterek po uzyskaniu Twojej zgody na naprawę. Jeżeli drukarka została już wycofana z eksploatacji i minął okres wsparcia serwisowego, jeżeli cena naprawy drukarki jest wysoka i zastanawiasz się Czy opłaca się naprawiać drukarkę?– zwróć uwagę na naszą usługę skupu drukarek etykiet. Może to będzie dla Ciebie właściwa decyzja.

Jeżeli nie masz sprzętu zastępczego, oferujemy usługę ‘Wypożyczalnia drukarek etykiet’. Często do nas zgłaszają się osoby potrzebujące wypożyczenia drukarek kodów kreskowych na krótki okres, na czas rejestracji na targi, konferencje, przeprowadzania rocznej inwentaryzacji, w okresie szczytowego obciążenia w okresie wakacyjnym.

Jeśli w trakcie naprawy okaże się, że drukarka ma inne wady ukryte, uzgadniamy dalsze działania i proponujemy najlepszą opcję. Po dostosowaniu warunków i ceny usług oraz dobraniu części zamiennych do drukarek GoDEX przystępujemy do naprawy drukarek etykiet GoDEX: demontujemy urządzenie, przeprowadzamy czyszczenie, wymianę uszkodzonej części i składamy w odwrotnej kolejności. Po zweryfikowaniu jakości wykonanej pracy za pomocą diagnostyki końcowej i próbnego wydruku etykiety informujemy o gotowości urządzenia.


 Oferujemy następujące usługi naprawy drukarek GoDEX:

- Wymiana głowic drukujących

- Wymiana rolek i pasków napędowych.

- Wymiana lub naprawa płyty głównej

- Naprawa i kalibracja czujników etykiet

- Naprawa zasilaczy

- Wymiana transformatorów

- Naprawa wyświetlaczy

- Instalacja kart sieciowych i Wi-Fi

- Instalacja płyt interfejsu Centronics i RS-232

- Montaż obcinaków i nawijarek

- Oferujemy również aktualizacje oprogramowania układowego (Firmware).


Pomożemy skonfigurować drukarkę, ustawić optymalną prędkość druku oraz minimalne ciśnienie głowicy drukującej, co zapewni dobrą jakość druku. Ustawienie zbyt wysokiego poziomu intensywności może skutkować niewyraźnym wydrukiem obrazu etykiety, późniejszym nieprawidłowym skanowaniem kodów kreskowych, spaleniem taśmy barwiącej lub nawet przedwczesnym zużyciem głowicy drukującej. Zwykle niższa prędkość drukowania pozwala uzyskać wyższą jakość.

Podczas naprawy możemy oczyścić głowicę i wałek dociskowy pisakiem czyszczącym, ponieważ problemy z jakością druku mogą wynikać z zabrudzenia głowicy drukującej. Po naprawie zawsze kalibrujemy drukarkę, ponieważ jeśli drukarka nie jest skalibrowana może pominąć etykiety, wydrukować kilka etykiet zamiast jednej, z przesunięciem w pionie.

Oferujemy dokładną diagnostykę i fachową naprawę drukarek etykiet GoDEX oraz innego sprzętu Auto ID i urządzeń POS z gwarancją na naprawy i części zamienne. Dzięki ciągłemu szkoleniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów, kontaktowi z producentem, zastosowaniu niezbędnego sprzętu szybko wyeliminujemy niesprawności o dowolnym stopniu skomplikowania.

Serwis naprawa DRUKAREK ETYKIET GODEX