CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa terminali dotykowych POS

Wiele poważnych awarii ma podobieństwo do drobnych usterek. Aby określić przyczynę nieprawidłowego działania urządzenia, zrozumieć jakie naprawy są potrzebne i czy w ogóle ma sens naprawiać sprzęt, należy przeprowadzić wysokiej jakości diagnostykę. Niestety tego typu prac nie da się wykonać w domu, należy je wykonać w autoryzowanym serwisie, gdzie zainstalowany jest niezbędny profesjonalny sprzęt i pracują specjaliści mający doświadczenie z tego typu sprzętem i konkretną marką.


Główne obszary działalności naszego serwisu

do naprawy terminali dotykowych POS

                 Naprawa terminali dotykowych POS SAM4S
                 Naprawa terminali dotykowych POS Detaik


 Jako wyłączny dystrybutor i autoryzowany serwis SAM4S i Detaik w Polsce, wykonujemy naprawy terminali dotykowych POS SAM4S oraz komputerów All-in-one POS Detaik. Jak również naprawę monitorów POS Detaik. Rozumiemy, że jakość obsługi i szybkość obsługi klientów zależy od systemu kasowego, dlatego na stanie posiadamy podzespoły i części zamienne do naprawy komputerów POS.

Wyróżnia nas rzetelność świadczonych przez nas usług - dbamy o to, aby nasi doświadczeni serwisanci stale podnosili swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. Nasi inżynierowie mają możliwość konsultacji z producentami oraz posiadają wszystkie instrukcje napraw. W ten sposób wszelkie usterki są eliminowane jakościowo i w możliwie najkrótszym czasie.

Możesz wysłać w celu naprawy komputery All-in-one POS lub modułowe komputery POS do naszego autoryzowanego serwisu w Poznaniu z dowolnego miasta w Polsce: Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Łódź, Wrocław.


Specjaliści naszego centrum serwisowego do naprawy urządzeń POS mają duże doświadczenie zawodowe i niezbędną wiedzę w tej dziedzinie. Warsztat wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt do przeprowadzania szczegółowej diagnostyki i napraw, dzięki czemu możesz bez obaw powierzyć swoje urządzenie serwisantowi sprzętu POS.

Wykonujemy zarówno proste naprawy, jak i wszelkie naprawy skomplikowane - całkowity demontaż i montaż urządzenia, wymianę części lub renowację, wykrywanie i eliminację nieszczelności, czyszczenie układu z kurzu i brudu itp. Przekonaj się o tym kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub na czacie.

Serwis naprawa terminali dotykowych POS