CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

My w Grupie Firm Iterator www.iterator.com.ua myśleliśmy o ekspansji na Europę Wschodnią, zdając sobie sprawę, że jest to rynek przepełniony potężnymi graczami. Widząc dużą konkurencję ze strony istniejących biznesów, ale także świetne perspektywy rynkowe na 2019 rok, zdecydowaliśmy się na otwarcie działalności w Polsce. Postanowili postawić na naszą wiedzę, elastyczną obsługę i najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Od samego początku rozpoczęliśmy prace nad stroną www.codeon.net.pl.

Utworzono podmiot prawny - Codeon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2020 roku faktycznie zakończyliśmy wszystkie podstawowe procesy, jednak rozpoczęła się pandemia Covid-19 i aktywny rozwój uległ spowolnieniu.

Wybierając spośród wielu opcji, zdecydowaliśmy się na biuro w Poznaniu. W pobliżu znaleźliśmy powierzchnię biurową i magazynową. Usługi szybkiej dostawy w Polsce są bardzo dobrze rozwinięte, dlatego magazyn w Poznaniu nie stanowi przeszkody w wysyłce towaru. Firmy logistyczne albo instalują paczkomaty, albo działają poprzez pośredników, np. poprzez sieci handlowe, które wydają przesyłki. InPost ma szeroki zasięg, posiadając dużą liczbę paczkomatów na terenie całego kraju.

Platformy handlowe w Polsce również są bardzo rozwinięte. Rozumiemy jednak również znaczenie naszej strony internetowej i na bieżąco aktualizujemy informacje na temat kolektorów danych, drukarek etykiet i skanerów kodów kreskowych. Szczególną uwagę zwracamy na sprzęt POS i urządzenia peryferyjne, drukarki paragonowe. Liczymy na dodatkową sprzedaż dzięki naszemu bezpłatnemu oprogramowaniu do terminali mobilnych, które od dawna posiada polski interfejs.

Planujemy świadczenie usług wynajmu kolektorów magazynowych i drukarek etykiet. Nasze centrum serwisowe zajmuje się również naprawą drukarek i terminali Zebra oraz naprawą terminali dotykowych POS. Planujemy więc ustalić procesy pracy i wdrożyć plan rozwoju. Zapraszamy do biura Codeon w Polsce, w Poznaniu przy ulicy Strzeszyńskiej 31. https://maps.app.goo.gl/dBqwL5TVvNLaUwGB9?g_st=it