CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Firma Mindeo zaprezentowała na rynku światowym nieco rewolucyjne urządzenie, które dziś nie ma analogii w gamie modeli innych producentów. Kieszonkowy bezprzewodowy skaner kodów kreskowych Mindeo MS3690 łączy w sobie funkcjonalność tradycyjnego miniskanera i kolektora danych - a co najważniejsze - a to wszystko w cenie znacznie niższej niż podobne skanery markowych producentów! 

Pod względem parametrów technicznych niedrogi skaner Mindeo MS3690 przewyższył prawie wszystkich swoich konkurentów, a mianowicie miniskanery Zebra CS4070, Zebra CS6080 i Zebra CS3070. 

Jaka jest zaleta przenośnego kieszonkowego skanera kodów kreskowych Mindeo MS3690? Rozwiążmy to. 

Po pierwsze: to nie tylko miniskaner kodów kreskowych w klasycznym tego słowa znaczeniu. Model czytnika kieszonkowego Mindeo MS3690 działa w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie (software), które może być zarówno standardowe, jak i napisane specjalnie dla Twojego rodzaju działalności. 

Po drugie: czytnik kodów kreskowych mini Mindeo MS3690 wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz, co znacznie ułatwia pracę podczas inwentaryzacji, przyjęcia, wysyłky towarów, pracę z przepustkami, biletami, paragonami, kuponami itp. 

Po trzecie: czytnik kodów kreskowych klawiaturowy MS3690 posiada funkcjonalną klawiaturę, która pomaga zarządzać odczytanymi danymi, przełączać tryby pracy urządzenia i dokonywać niezbędnych ustawień.

Po czwarte: kieszonkowy czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy z wyświetlaczem posiada aż 6 sposobów wymiany informacji z urządzeniem głównym: 

- Bluetooth (zasięg – do 30 m)

- Wi-Fi (zasięg – do 100 m)

-USB HID

- Wirtualny port COM USB

- Dysk U – 76 MB (do 5 000 000 kodów kreskowych)

- Tryb wsadowy, który może być: automatyczny – 4 MB (do 250 000 kodów kreskowych) lub ręczny – 8 MB (do 500 000 kodów kreskowych). 

Po piąte: skaner kodów Bluetooth Mindeo MS3690 posiada akumulator o pojemności 1900 mAh, czyli prawie dwukrotnie więcej niż inne skanery kodów kreskowych tej samej klasy. W trybie Bluetooth skaner MS3690 wytrzymuje 19 godzin, co także jest rekordową liczbą. W trybie Wi-Fi urządzenie działa przez 11 godzin. 

Po szóste: mały czytnik kodów kreskowych Mindeo MS3690 przeznaczony jest do pracy w warunkach terenowych o ekstremalnych temperaturach, dlatego jego obudowa posiada wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem - IP65, działa w temperaturach od -20° do +55°С i wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,2 metra. 

Po siódme: Skaner 2D Mindeo MS3690 wyposażony jest w zaawansowany moduł kamerowy (typu imager), który bez problemów odczytuje wszystkie rodzaje kodów kreskowych liniowych i dwuwymiarowych, w tym uszkodzone, powlekane folią, kody na powierzchni odbijającej oraz kody kreskowe elektroniczne. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj wideo https://www.youtube.com/watch?v=wn3BeM6Df8E . 

Po ósme: skaner kodów magazynowych Mindeo MS3690 + kolektor danych obsługuje systemy księgowe oparte na Windows, Android i iOS. 

Po dziewiąte: to wyjątkowe urządzenie, będące jednocześnie skanerem do kodów i terminalem mobilnym, kosztuje prawie półtora razy taniej niż podobne kieszonkowe przenośne urządzenia skanujące. 

Kolektor skaner Mindeo MS3690 dostępny jest w kilku konfiguracjach – z Bluetooth lub Wi-Fi, z wbudowanym modułem kamerowym (typu imager)  do odczytu kodów jedno- i dwuwymiarowych, a także z modułem laserowym do skanowania liniowych kodów kreskowych. 

Mindeo to niezawodny partner dla klientów z Chin oraz większości krajów Europy i innych części świata. Jako dystrybutor Mindeo w Polsce, firma Codeon oferuje serwis czytników kodów kreskowych i terminali Mindeo. Skontaktuj się z naszymi menadżerami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje - a będziesz zadowolony z jakości i szybkości obsługi, kompleksowego podejścia do świadczenia naszych usług, indywidualnego podejścia do klienta oraz bardzo przyjemnych bonusów i rabatów dla naszych stałych klientów.