CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Skup używanych drukarek etykiet

Na rynku używanego sprzętu handlowego i sczególnie sprzętu skanującego Auto ID, najczęstszą operacją jest zakup kolektorów danych, ale oprócz terminali danych, czasami w magazynie znajdują się takie urządzenia jak drukarki kodów kreskowych. Do czego służy drukarka etykiet - do nanoszenia informacji, w tym kodu kreskowego, na etykiety z podkładem samoprzylepnym. Każda drukarka jest oceniana pod kątem określonej maksymalnej liczby etykiet dziennie. A co robić, jeśli potrzebujesz wydrukować więcej etykiet, niż może obsłużyć Twój obecny model, lub jeśli nie potrzebujesz już drukarki?

Jeśli masz już używaną drukarkę etykiet, której już nie potrzebujesz, bądź to drukarka termiczna, termotransferowa, czy też drukarka etykiet mobilna - zadzwoń do nas. Ocenimy drukarkę etykiet, jej stan oraz jakość druku i odkupimy ją. Dzięki nowoczesnym technologiom i szybkiej dostawie możemy kupić drukarkę etykiet w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i oczywiście w Warszawie, gdzie możesz ją przywieźć bezpośrednio do naszego biura.

Najpopularniejsze to drukarki etykiet Zebra LP2824 Plus i Zebra GK420. Kupimy je od Ciebie w pierwszej kolejności. Nasze centrum serwisowe wykorzystuje takie modele do naprawy drukarek etykiet, a także wykorzystujemy je do krótkoterminowego wynajmu drukarek kodów kreskowych. Skaner kodów kreskowych, terminal danych i drukarka etykiet to najpopularniejszy zestaw do wypożyczenia.