CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Wynajem kolektorów Cena

Do przeprowadzenia inwentaryzacji środków trwałych lub inwentaryzacji towarów od czasu do czasu potrzebne są terminale danych, jednak zakup nowego urządzenia takiego jak kolektor danych czytnik kodów kreskowych jest drogi i nieopłacalny, gdyż inwentaryzator kolektor danych potrzebny jest na krótki okres czasu? W takim razie mamy Ci coś do zaoferowania. Wynajem zestawu do inwentaryzacji - terminali kodów kreskowych i drukarek etykiet.

Planujesz wydarzenie na dużą skalę, na którym musisz zarejestrować gości, ale nie masz energii ani czasu bawić się z rejestracją papierową? Możliwym rozwiązaniem jest wynajem kolektorów danych! Specjalizujemy się w takiej usłudze - kolektor danych wypożyczalnia.

Nie ma już konieczności papierowej ewidencji towarów czy zakupu niskiej jakości czytnika kodów kreskowych z wyświetlaczem, skorzystaj z usługi wypożyczalnia kolektorów danych. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości terminale kodów kreskowych Motorola, Zebra, Symbol. Oferujemy w pierwszej kolejności wypożyczenie kolektor Symbol (Zebra) MC3090 (OS Windows) jako model, który sprawdził się bardzo dobrze szczególnie w przypadku wynajmu. Producent zadbał o niezawodność i wszechstronność urządzenia. Oprócz kolektorów danych windows Zebra oferujemy usługę Tania wypożyczalnia - kolektor danych na android Chainway.

Nowoczesna forma wynajmu od Codeon – darmowy program magazynowy z kolektorem danych. To jest, Program na kolektor danych oferujemy gratis w przypadku kiedy wynajmujesz od nas PDA Handheldy Przemysłowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci nie tylko wybrać model, który spełni wszystkie Twoje wymagania np. kolektor danych klawiaturowy lub z dużym wyświetlaczem, ale także skonfigurować kolektor danych do inwentaryzacji i zainstalować darmowe oprogramowanie na kolektor danych Android lub Windows. Ponadto zostanie udzielona instrukcja obsługi na kolektor danych oraz oprogramowanie . Twoi pracownicy nie będą mieli żadnych pytań - jak działa kolektor dane lub aplikacja na kolektor danych!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować jakość i niezawodność naszych usług oraz możemy ręczyć za każdy ręczny kolektor danych. Przecież przed wypożyczeniem terminal magazynowy przechodzi pełną diagnostykę i testy, więc wynajmując od nas sprzęt, możesz być pewien jego wydajności i niezawodności.

A jeśli mówimy o cenach - oferujemy atrakcyjny wynajem mobilnych terminali danych. Ponadto, jak widać w tabeli - Wynajem długoterminowy kolektorów danych lub 4-gniazdowej ładowarki do akumulatorów jest znacznie bardziej opłacalny na 4 tygodnie niż na 1 tydzień.

Tabela: Wynajem kolektorów danych Cennik

wypozyczalnia-kolektorow-cennik