CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Miło nam poinformować, że grupa firm Iterator otrzymała nagrodę od Detaik za największy wzrost sprzedaży sprzętu POS DETAIK w 2023 roku.

DETAIK TECHNOLOGY CO. LIMITED specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń POS, przede wszystkim komputer ów dotykowych all in one POS i monitorów POS do wyposażenia stanowiska kasowego i komfortowej obsługi klienta. System POS to serce stanowiska sprzedażowego w sklepie/restauracji/aptece/kawiarni, dlatego tak ważny jest wybór rzetelnego dostawcy sprzętu. www.detaik.com.ua.

Terminale dotykowe POS, monitory dotykowe Detaik


Wysoki popyt na produkty Detaik wynika z przystępnej ceny, która w połączeniu z zaawansowanymi technologiami komputerowymi charakteryzuje się przyzwoitą jakością. Chłodzenie pasywne CPU gwarantuje bezgłośne działanie urządzeń Detaik.

Detaik podążając za potrzebami rynku udoskonala i poszerza swoją ofertę modelową. Popularne na rynku ukraińskim komputer all in one dotykowy POS Detaik AIO1568 oraz terminal dotykowy POS Detaik AIO1513 z metalową podstawą trafiły niedawno do sprzedaży z nowymi, wydajnymi procesorami J6412. W naszym asortymencie znajdują się również wielkoformatowe komputery POS 15,6 cala AIO1568-J6412 15,6" i AIO1513-J6412 15,6". Skontaktuj się z naszymi menadżerami w Polsce aby uzyskać więcej informacji.

Zawsze mamy na stanie niestandardowe terminale sprzedażowe  POS 19" AIO1900 i chętnie udostępnimy monitory kasowe Detaik 10", 12" lub 15" do testów.

DETAIK TECHNOLOGY CO., LIMITED z siedzibą w Wolnej Strefie Ekonomicznej w Chinach została założona w 2008 roku. Ważne, że DETAIK TECHNOLOGY posiada certyfikaty CE, FCC, RoHS. Ponadto korporacja DETAIK TECHNOLOGY posiada stałych klientów na całym świecie oraz rozbudowaną sieć partnerów, która stale się rozwija.


Nagroda Detaik za wysokie wyniki sprzedaży


Grupa firm Iterator jest wyłącznym dystrybutorem i centrum serwisowym firmy DETAIK w Ukrainie, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najniższe ceny, pełną gamę produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny POS Detaik.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen komputerów dotykowych all in one POS i monitorów POS Detaik w Ukrainie, skontaktuj się z naszymi menedżerami w dogodny dla Ciebie sposób - na telefony wskazane na stronie internetowej lub za pośrednictwem czatu lub Vibera, WhatsApp, Telegramu. Aby otrzymać ofertę na sprzęt DETAIK POS w Polsce skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Polsce - firmą Codeon Sp z o.o www.codeon.net.pl.