CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa tabletów Gole

Niestety tablety przemysłowe Gole, jak wszystkie inne urządzenia elektroniczne, mogą zawieść.

Najczęstsze awarie tych odpornych na wilgoć tabletów to:

- uszkodzone wyświetlacze w wyniku upadku lub zalania

- zepsute ekrany;

- uszkodzone płyty główne;

- złącze ładowania jest uszkodzone, co uniemożliwia ładowanie akumulatora;

- krótki czas pracy baterii, awaria baterii.


Po upadku lub uderzeniu pierwsze pytanie, które przychodzi na myśl, brzmi: czy da się naprawić tablet? Oczywiście! Typową usterką tabletu po upadku lub uderzeniu jest pęknięty ekran, który utrudnia korzystanie z tabletu.

Wymiana ekranu tabletu jest jedną z najdroższych usług, ponieważ nawet w okresie gwarancyjnym jest płatna, ponieważ uszkodzenie ekranu tabletu w wyniku uderzenia lub upadku urządzenia nie podlega gwarancji. W rezultacie ekran staje się nieczytelny, a sam tablet nie nadaje się do użytku. Chociaż brak obrazu też czasem może wiązać się z wadą fabryczną podświetlenia. W takim przypadku awaria jest objęta gwarancją.

Jeśli szukasz centrum serwisowego, które zajmie się Twoim tabletem Gole, który został uszkodzony w wyniku upuszczenia lub w inny sposób, trafiłeś we właściwe miejsce. Działamy profesjonalnie i sprawnie, a co doceniają nasi klienci oferujemy kompleksowe podejście do naprawy sprzętu sklepowego i kasowego. Świadczymy usługi w zakresie naprawy terminali mobilnych i skanerów kodów kreskowych, naprawy drukarek etykiet, naprawy komputerów POS i urządzeń peryferyjnych.


Serwis NAPRAWA TABLETOW GOLE