CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa drukarek etykiet

Zepsuta drukarka etykiet to problem dla przedsiębiorstwa handlowego lub biura, ponieważ firmy rzadko dysponują urządzeniami zastępczymi. Jeśli masz również pytanie Dlaczego drukarka termiczna nie drukuje oraz w przypadku problemów z urządzeniem takim jak maszyna do drukowania naklejek, należy jak najszybciej ustalić przyczynę. Bardzo często maszyna do drukowania etykiet przestaje działać po prostu z powodu przegrzania. Nie zapominaj, że każda drukarka ma zalecaną dzienną objętość wydruku. Najpierw poczekaj, aż drukarka do naklejek samoprzylepnych ostygnie, a następnie zdecyduj, czy zadzwonić do Serwis Zebra, czy innego serwisu naprawy drukarek etykiet.

Co zrobić gdy drukarka etykiet źle drukuje? Częstą usterką są pionowe białe paski na etykietach w drukarkach Zebra, Godex, G-printer i innych. Przy takim uszkodzeniu kody kreskowe wydrukowane na etykietach mogą nie zostać rozpoznane przez czytnik kodów kreskowych. Przyczyną może być brudna głowica drukarki etykiet samoprzylepnych, jej awaria lub uszkodzenie taśmy łączącej głowicę z płytą główną. Najpierw wyczyść głowicę drukującą, wałki, obcinarkę za pomocą pisaka do czyszczenia głowic. Lub wyślij drukarkę do etykiet do naszego centrum serwisowego, nawet jeśli naprawa drukarkek etykiet potrzebna w Krakowie, Wrocłąwiu, Warszawie, Gdańsku etc. Koszt wysyłki tak małego urządzenia jak drukarka termiczna do etykiet uzasadnia się, ponieważ ryzyko otrzymania niskiej jakości usługi Serwis drukarek GODEX czy Serwis drukarek Zebra są wysokie.

Naprawa drukarek kodów kreskowych polecana jest również w przypadkach, gdy Drukarka Zebra nie drukuje etykiet, Drukarka Zebra drukuje puste etykiety, Drukarka Zebra źle drukuje lub w przypadku pytań: Jak ustawić drukarkę Zebra?, Jaki program do tworzenia etykiet?


Główne obszary działalności naszego serwisu:
Naprawa drukarek etykiet
Naprawa drukarek etykiet Zebra
Naprawa drukarek etykiet Godex
Naprawa drukarek etykiet Gprinter

 


Zużycie prowadnic drukarki kodów kreskowych może objawiać się przesunięciem taśmy podczas drukowania lub jej regularnym zacinaniem się. Występuje w przypadku używania rolek etykiet niskiej jakości lub gdy w produkcji wykorzystywana jest drukarka termiczna etyket lub drukarka biurkowa. W związku z tym w przypadku zużycia należy zmienić dostawcę materiałów eksploatacyjnych lub kupić drukarkę do etykiet.

Cena głowicy drukującej (w szczególności, drukarka etykiet termotransferowa) jest bardzo wysoka. Jeśli zawiodły również inne podzespoły, to być może trzeba będzie poszukać gdzie kupić drukarkę etykiet. Poniżej przedstawiono główne kryteria wskazujące, czy właściwa jest naprawa drukarek etykiet: cena części i praca serwisanta, koszt nowej maszyny do drukowania naklejek oraz koszt, po jakim można sprzedać maszynę do drukowania naklejek w stanie niesprawnym. Niektóre firmy, w tym nasze Serwis centrum naprawa drukarek kodów kreskowych w Polsce, zajmują się skupem drukarek dla części zamiennych. Świadczymy serwis drukarek Zebra i Godex w Poznaniu chętnie pomożemy Państwu w każdym problemie jaki może się pojawić.

Serwis NAPRAWA DRUKAREK ETYKIET