CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa terminali dotykowych POS SAM4S

Producent sprzętu POS SAM4S bardzo dba o reputację firmy i jakość jej produktów. Przez lata istnienia firmy i obecności na polskim rynku terminale dotykowe POS SAM4S sprawdziły się jako niezawodne i trwałe. Ale nadal, choć niezwykle rzadko, zachodzi potrzeba naprawy urządzeń POS SAM4S.

Naprawa komputerów All-in-one POS i komputerów modułowych POS SAM4S nie jest zadaniem łatwym i wymaga dostępności części zamiennych, profesjonalnego sprzętu, doświadczonych serwisantów, specjalistycznej wiedzy, a czasem konsultacji z producentem.


Możliwe usterki terminali dotykowych POS SAM4S:

- Brak obrazu po włączeniu monitora;

- Uszkodzenie dysku twardego, pamięci RAM lub karty graficznej;

- Uszkodzenie gniazda VGA lub HDMI;

- Uszkodzenie interfejsów USB lub RS-232;

- Inne uszkodzenia mechaniczne;

- Obraz lub dźwięk znikają;

- Nie reaguje na przycisk Power - Nie włącza się;

- Komputer POS działa, ale na ekranie nie wyświetla się obraz. 


Przed przystąpieniem bezpośrednio do naprawy pracownicy naszego centrum serwisowego SAM4S dokonują dokładnej diagnozy. Rozumiejąc, że firma nie zawsze dysponuje wymiennym sprzętem kasowym, usuwamy usterki jak najszybciej. Po naprawie przeprowadzamy również diagnostykę w celu uniknięcia ponownego wystąpienia awarii oraz udzielenia gwarancji na wykonaną pracę oraz użyte części zamienne i podzespoły.

W przypadku braku sprzętu zastępczego oferujemy usługę wynajmu systemu kasowego POS. Klienci często zwracają się do nas, gdy potrzebują wypożyczyć urządzenia skanujące i sprzęt POS na krótki okres.

Na cenę naprawy terminali dotykowych POS SAM4S wpływ będzie miała przede wszystkim cena części zamiennych, które będą musiały zostać użyte w procesie renowacji sprzętu POS, a także ilość czasu spędzonego przez inżyniera serwisu. Koszt części zamiennych zależy od modelu i roku produkcji komputera POS. Również stan sprzętu i ilość wcześniejszych wezwań do serwisu może mieć wpływ na koszt naprawy.


Na przykład wyświetlacz jest jedną z najbardziej wrażliwych części terminala i bardzo często ulega uszkodzeniom mechanicznym z powodu przypadkowych uderzeń czy upadków. Jeśli wyświetlacz zostanie uszkodzony, niestety nie można go naprawić i jedyną opcją na przywrócenie dawnej sprawności urządzenia jest wymiana matrycy.

Podczas naprawy możemy dokonać aktualizacji (upgrade) terminali dotykowych POS SAM4S. Możesz kupić u nas niezbędne komponenty, zwiększymy pojemność dysku twardego lub pamięci RAM komputera AlO POS, zainstalujemy czytnik kart z paskiem magnetycznym lub monitor klienta, aby wyświetlić reklamę, kwotę zakupu.

Serwis naprawa terminali dotykowych POS SAM4S