CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa tabletów

Wadliwy tablet przemysłowy może przysporzyć wielu wrażeń – od niedogodności (jeśli na ekranie pojawiają się paski i kropki) po całkowite niezadowolenie (jeśli urządzenie się nie włącza). We wszystkich tych przypadkach skontaktuj się z naszym centrum serwisowym w celu naprawy tabletów Zebra, Gole, Newland.

Przed przystąpieniem do naprawy przeprowadzimy wstępną diagnozę i przedstawimy przybliżony kosztorys. Diagnostyka jest bezpłatna w przypadku naprawy u nas. W trakcie naprawy mogą zostać ujawnione inne wady ukryte, a cena i czas trwania naprawy mogą wzrosnąć, ale naprawę rozpoczniemy dopiero po uzgodnieniu z Państwem.

Np. wysyłasz tablet do naprawy, bo nie ładuje się lub szybko się rozładowuje i myślisz, że przyczyna leży tylko w starej baterii. Podczas naprawy tabletu nasi serwisanci mogą wykryć inne problemy, np. uszkodzony port ładowania. W tym przypadku również będziemy mieli do czynienia z niedziałającym gniazdem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ładowarki lub płyty głównej (przetarte ścieżki przewodzące na płytce lub zwarcie). W takim przypadku zmieni się okres naprawy i jej koszt.


Możliwe usterki tabletów:

- Na ekranie pojawiły się ciemne plamy, jasne kropki, smugi

- Ekran nie reaguje na dotyk, robi fantomowe naciśnięcia

- Ekran posiada pęknięcia itp

- Tablet nie ładuje się

- Nie ma dźwięku

- Tablet zaczął zawieszać się, restartować i ogólnie na różne sposoby szwankować.


Przed wysłaniem tabletu przemysłowego Zebra, dostępnego w cenie tabletu Gole, tabletu Newland do naprawy - skopiuj wszystkie ważne dla Ciebie informacje na inny nośnik lub zapisz je na swoim koncie „w chmurze”, bo podczas pracy z oprogramowaniem i firmware istnieje ryzyko utraty danych.

Decydując się na współpracę z nami, wybierają Państwo kompleksowe podejście, wysoką jakość napraw, przystępne ceny napraw, szybką reakcję oraz doświadczonych specjalistów. Posiadamy również duży magazyn części zamiennych oraz przyjmujemy do naprawy kolektory Zebra, terminale Point Mobile, drukarki etykiet oraz terminale kasowe POS. Do naszego centrum serwisowego w Poznaniu ma sens wysłać do naprawy sprzęt z dowolnego miasta w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Łódź.

Serwis NAPRAWA TABLETOW