CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Koszt naprawy

Ile może kosztować naprawa kolektora danych, terminala kasowego POS lub innego sprzętu kasowego czy urządzeń do automatycznej identyfikacji z oczywistymi uszkodzeniami (tłuczone szkło, migoczący wyświetlacz, porysowana obudowa, niedziałające przyciski itp.)?

Istnieje jedna cena za diagnostykę sprzętu Auto ID i wyposażenia POS. Diagnostyka to określenie stanu technicznego produktu i poszukiwanie usterki, znalezienie wadliwej części zamiennej lub zespołu.

W trakcie diagnozy przeprowadzamy wstępną wycenę kosztów oraz wykonujemy prognozy na okres naprawy. Np. jeśli przyciski nie działają, a widzimy, że nie działają z powodu zawilgocenia i konieczne jest oczyszczenie urządzenia z wilgoci i wymiana kontrolera klawiatury – możemy założyć, że dla tego modelu, biorąc pod uwagę koszt części zamiennych i pracy, naprawa będzie kosztować X PLN.


Ale jeśli w trakcie naprawy serwisant wykryje dodatkowe usterki (np. okaże się, że do przywrócenia funkcjonalności konieczna jest również wymiana membrany klawiatury) - osobno informuje o ostatecznej kwocie (X+Y PLN) i okresie naprawy oraz dopiero potem rozpoczyna prace konserwatorskie.

Jeśli nie będziesz zadowolony z określonej kwoty, naprawa nie zostanie przeprowadzona, a urządzenie zostanie zwrócone bez naprawy. Jednocześnie płacisz tylko za usługę demontażu, diagnostyki i ostatecznego montażu urządzenia.

Jeśli zgadzasz się z ceną naprawy, nie musisz płacić za diagnozę!

Jeśli chodzi o cenę naprawy terminali Zebra, naprawy systemu POS, naprawy drukarek etykiet, czy innego sprzętu – oprócz ceny części zamiennych na całkowity koszt ma wpływ czas trwania naprawy. Naprawy z eliminacją usterek niezwiązanych z demontażem urządzenia będą kosztować najtaniej. Naprawa z demontażem, bez wymiany komponentów/części w produkcie, będzie kosztować więcej. Najdroższa będzie naprawa z demontażem urządzenia, rozwiązywanie problemów z wymianą części zamiennych i aktualizacją firmware.

Utrzymujemy niskie ceny części do terminali magazynowych, drukarek paragonów, monitorów POS, wag etykietujących i drukarek do etykiet, a także mamy długą historię prac naprawczych, dzięki czemu prawie zawsze mamy potrzebne części na stanie.


Koszt diagnostyki sprzętu to 122 PLN (cena netto).

Na naprawy udzielamy 3 miesięcznej gwarancji, w zależności od stopnia uszkodzenia urządzenia oraz rodzaju naprawy. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz jakościowej naprawy kolektorów danych, drukarek paragonowych, terminali dotykowych POS, tabletów oraz drukarek etykiet w Poznaniu i całej Polsce.

Udzielamy również gwarancji na naprawę używanych urządzeń Auto ID oraz sprzętu kasowego. Podczas naprawy możemy wykorzystać części nowe lub zamienne z używanych terminali kodów kreskowych lub wag etykietujących, jeśli klient chce, aby naprawa była tańsza. Z tego powodu skupujemy terminale mobilne, skupujemy drukarki etykiet oraz skupujemy wagi etykietujące.