CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa tabletów Newland

Odporny na uderzenia, wodoodporny, wzmocniony, przemysłowy, odporny na wilgoć - wszystkich tych epitetów używają klienci, którzy szukają tabletów do ekstremalnych warunków pracy. Zwykłe laptopy są dość delikatne, boją się upadków, wody i kurzu, nie chcą działać przy silnych wibracjach, na mrozie czy w upale. Oferujemy tablety przemysłowe, które wytrzymają najcięższe warunki, w tym tablety marki Newland.

Najczęstsze problemy z wodoodpornymi tabletami klasy korporacyjnej to pęknięty ekran, uszkodzony wyświetlacz, zepsuty port ładowania, słaba bateria i problemy systemowe. Rozwiązujemy te problemy poprzez:

- Ponowna instalacja oprogramowania;

- Wymiana ekranu w tablecie;

- Wymiana modułu kamery , głośnika, mikrofonu ;

- Wymiana złączy USB i innych, kart pamięci;

- Naprawa złączy zasilania, kart SIM;

- Wymiana baterii w tablecie.


Wszystkie akumulatory rozładowują się z czasem. Dotyczy to również tabletów w wersji wzmocnionej. Najczęstszymi objawami rozładowanej baterii są skrócona żywotność baterii, problemy z uruchomieniem tabletu lub problemy z ładowaniem tabletu. Po pewnym czasie konieczna staje się wymiana baterii w tablecie. W terminalach danych łatwo wymienić baterie, jak w telefonach biurowych, ale w tabletach samodzielne próby tego typu operacji mogą doprowadzić do uszkodzenia obudowy lub podzespołów tabletu, dlatego zalecamy skorzystanie z usług naprawy tabletu w naszym specjalistycznym centrum. Nasz warsztat posiada wszystkie niezbędne profesjonalne narzędzia, dzięki którym wykonujemy naprawy na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w naprawie sprzętu. Zawsze udzielamy gwarancji na wszystkie prace serwisowe oraz użyte części zamienne.

Jeśli posiadasz inne urządzenia kasowe wymagające naprawy (drukarki etykiet, kolektory danych, samoobsługowe wagi etykietujące, skanery kodów kreskowych, terminale dotykowe POS i urządzenia peryferyjne) lub inne usługi, takie jak czyszczenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza doświadczona kadra dba o to, aby urządzenia po serwisie działały prawidłowo. Oferujemy niskie ceny napraw tabletów i wiemy, że często poza kwestiami finansowymi liczy się również czas, ponieważ wodoodporne tablety przemysłowe to narzędzie pracy w firmie, dlatego działamy szybko i sprawnie.


Serwis NAPRAWA TABLETOW NEWLAND