CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Naprawa monitorów POS SAM4S

Nasze centrum serwisowe oferuje naprawę monitorów POS SAM4S. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do naprawy terminali POS oraz monitorów POS SAM4S. Jesteśmy w stanie naprawić zdecydowaną większość monitorów dotykowych w oparciu o technologie rezystancyjne, pojemnościowe, PCAP.

W przypadku sprawy pozagwarancyjnej najdroższa jest naprawa z wymianą matrycy. Przyczyną uszkodzenia matrycy może być uderzenie, upadek z wysokości i wnikanie wilgoci. Awaria może być również spowodowana awarią elektroniki (np. zwarciem), przerwaną taśmą, połączeniową, uszkodzeniem podświetlenia LED (może być spowodowane zbyt wysokim napięciem) oraz przepaleniem pikseli.

Cena za wymianę matrycy w większości przypadków pozostaje taka sama, niezależnie od modelu monitora czy komputera AIO POS. Ale cena samej matrycy odgrywa znaczącą rolę w ostatecznym koszcie naprawy, na który wpływ mają takie elementy jak np.:


- model, rok produkcji

- producent matrycy (np. Samsung, LG, AUO, Sharp)

- klasa matrycy (premium, standard);

- rozdzielczość ekranu

- rodzaj oświetlenia (led, oled);

- typ matrycy (IPS itp.);

- częstotliwość aktualizacji;

- obecność panelu dotykowego;

- stan matrycy (nowa, używana, już naprawiana).


Do napraw pogwarancyjnych możemy zastosować zarówno oryginalne nowe części zamienne jak i zamienniki. Przede wszystkim nasz serwis oferuje korzystanie z oryginalnych części zamiennych, takie naprawy są bardziej niezawodne. Ale możliwe jest również zainstalowanie wysokiej jakości analogów, które kosztują mniej.

Oferujemy kompleksowe podejście do obsługi Twojego sprzętu sklepowego i Auto-ID, wysoką jakość pracy, przystępne ceny, szybką reakcję i doświadczonych specjalistów. Posiadamy duży magazyn części zamiennych i przyjmujemy do naprawy kolektory danych Zebra, terminale Point Mobile, drukarki etykiet oraz terminale dotykowe POS. Polecamy wysłanie sprzętu Auto ID oraz urżądzeń POS z dowolnego miasta Polski do naprawy do naszego centrum serwisowego w Poznaniu.

Serwis naprawa MONITOROW POS SAM4S