CODEON NA allegro 1

0
 x 
Pusty koszyk

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić skaner kodów kreskowych w niskich cenach do wzięcia udziału w promocji! Tylko przez tydzień od 13 do 17 listopada 2023 roku będzie trwała wyprzedaż na najlepszy skaner kodów qr Mindeo MP725.

Być może, jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z jakością modułów skanujących Mindeo, zainteresuje Cię film prezentujący testy jakości odczytu skanerem do kodów kreskowych z różnych typów produktów. Wideo można obejrzeć tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=G5AaiQSHVt8&t=2s

Розпродаж! Низькі ціни на Mindeo MP725 сканер штрих кодів QR USB!

Jak widać na filmie Mindeo MP725 to dobry czytnik kodów kreskowych dla aptek, sklepów jubilerskich, sklepów z elektroniką. Stacjonarny czytnik kodów kreskowych Mindeo MP725 z łatwością odczytuje kody kreskowe z telefonów komórkowych, dzięki czemu można go wykorzystać do skanowania „cyfrowych” kodów kreskowych zawierających kupony rabatowe z systemu lojalnościowego Twojej placówki. Sklepy odzieżowe mogą wykorzystać Mindeo MP725 także jako skaner kodów kreskowych i qr.
Spiesz się, ilość czytników kodów kreskowych samoobslugowych ograniczona!
Skaner kodów do sklepu Mindeo MP725 kupisz w korzystnych cenach od 13 do 17 listopada 2023! Wysyłka na terenie Polski i Europy!